Vtipná hadicová příhoda

S DOBRÝM KONCEM

Tahle příhoda koukám patří časově před tu minule publikovanou. Liška ji začala ještě v nemocnici, pak se přesunula domů a pak do dějiště, před dům.

V polstrovaném taxíku se nohavice krásně vysušila.

A nebojte se, na urologii mě vyšetřili, řekli, že je to v pořádku, vzali mi i krev, to bylo také v pořádku. Jsem citlivá na bolest, z toho vyplynulo. Následující den mě vývod vůbec nebolel. Potom trošku. Při čekání na výsledky krve mi dovolili použít lehátko, ale nakonec jsem byla tak jako tak rozlámaná a sotva odlezla. V tom horkém odpoledni. Doma jsem si odpočinula.

.

12 komentářů u „Vtipná hadicová příhoda

 1. Proboha co je to za šunt?
  Já jsem dělal v medicalu hadičky do infuzí 4 roky.
  Každá šarže se testovala na tlak (už nevím kolik) i s konektory a aby něco ve spoji jen tak protíkalo, nebo se muselo přelepovat leukoplastí???
  Z takové reklamace by se třásly židle i pod nejvyššími managery.
  Ale ano, pár takových podobných průserů tam taky bylo, ale to snad u žádného výrobce zdravotnického materiálu už dnes nemůže být standart.

 2. Milá Liško, safra safra, ještě že je to už historie a hostuješ právě v nemocnici na delší dobu. Přeju ti krůček po krůčku pokroky, empatii a důvody k lepší náladě. Už by bylo na čase, aby si tě pořádně vzali do parády a začali na tobě systematicky pracovat. I malý pokrok potěší. A co profesor?? Už je doma? A je opálený a plný energie? Liško, drž se, přeju hodně síly a taky nějaké radosti!! zuzi

 3. Saule
  To se rozpojily ty jediné hadicky, co jsem mohla rozpojit já, pomoci nich se vyměňuje nový pytlik.

  Zuzi
  Díky.

 4. Nefrologii mel jeden cas muj deda, kvuli nefunkcnim ledvinam a pamatuju se, ze s tim mel furt neco:( Ze se mu presne porad neco odpojovalo, nebo ze mel krev nebo srazeniny v tom pytliku, ucpavalo se to a musel to porad resit. Drzim palce, at situace dovoli soupnout tam “brcko” zevnitr, protoze tohle je fakt k tomu vsemu dalsi velky stresor navic. Nebo uz ti to vyndali, jak pises v nejakem predchozim prispevku?

 5. milá liško, seš frajerka! obdivuju, jak rychle bereš všechny ty nový věci a pytlíky a učíš se s nima zacházet za běhu – nebo spíš za chůze asi –

  i ty razítka a vůbec tvoje komiksový vyprávění. je to radost sledovat aplikovanou kreativitu v takhle výmluvné podobě a v náročnym období. držím ti palce, aby hadičky ani pytlíky nezlobily a mělas kliku na soukromí v pokoji a laskavé doktory.

 6. Dekuju vám za přání.
  Už mám dopsáno, jak to bylo dál, od pondělí do pátku. Tak uvidíte. Nějaké překvapeni tam je.
  Možná zkusím napsat nějaký jen psaný článek, jestli vydrzim to ťukat na telefonu.

  Teď mi dávají nějakou výživu do žily. Budu tady přes víkend, to bude asi těžký, furt na tý posteli, v pondělí rozhodnou, co přesně mi daji z moji léčby. Je to moderní léčba, celkově chemo- imuno- bio- logická. Prý to teď bude tak, ze to bude kapat 24 hodin a potom přijdu zase za 3 týdny. To je všechno, co vím. Tak vzhůru k úzdravě!

 7. Podporu si rozhodně zasloužíš (držela jsi fakt dlouho!), tak snad ti antidepresiva zafungují právě tak, jak mají a jak potřebuješ :-) A příhoda je vtipná takovým tím mrazivým způsobem, kdy si člověk ani není jistý, jestli se má spíš smát, nebo brečet.

 8. Chemo – imuno – bio a moderní léčba – zní dobře.

 9. Na manipulaci s náplastí bych vám doporučila nějakého pomocníka. Existuje sociální služba osobní asistence, dělají takové drobné práce i takovéto, sice se to platí, ale za ten pocit klidu a někoho nablízku by to možná stálo…
  Jste statečná, liško, držím vám palce.

 10. Milá Liško, fajn žes dala o sobě vědět a ráda slyším, že se o tebe odborníci soustavně starají (tak si to představuji z tvých ozvů, z tvých vět) a zkoumají jak na to, aby bylo líp. Zdravím tě a přeju když né velké tak aspoň mírné ale stálé pokroky v mezích zákona :)). Jupííííííííí, ať žije a vzkvétá naše Liška. …No, Saul naštěstí někde courá na pobřeží na kole, jinak bych byla sprdnuta a nazvána roztleskávačkou. Tak zpátky na zem a dobrou noc, Liško. Dnes mělo pršet, hřmět a větřit, ale u nás ani neskráplo. Jdu zalejvat.

 11. Zuzi
  Čaaau připomnělas mi tím “v meziích zákona,” že hned po Listopadu byla obnovena haškovská Strana mírného pokroku v mezích zakona a táta byl myslím generální tajemník. To byla dobrá recese. Já ale na jejich srazu byla snad jen jednou, byla jsem teenager a měla jsem spoustu svých aktivit. V mezích zakona. Hlavně oddíl s Lenkou2.
  A taky parodickou Literární skupinu Alexandrovci s Lenkou1.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *