Vzduchoplavkyně

aer1

aer2

aer3

aer4

aer5

aer6

aer7

aer8

A ten týden byl dost nabitý a dneska večer ještě bude a zítra v práci tuplem. Pak nastane odletové úterý.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

50 komentářů u „Vzduchoplavkyně

 1. To máš dobrý, to nemusíš celý týden odpracovat nahuštěně v pondělí. Tak uvidíme, jestli se potkáme v jiné zemi. Já tam jsem do neděle.

 2. Já napíšu, ale jestli ten pán, co je v tvým letadle v prostředním okýnku začne během letu řvát Allahakbar, tak ty už toho asi moc nenapíšeš.
  Leda bys ho vzala tím pádlem po hlavě:-)

 3. Liško, šťastnou cestu! Já letím až na konci září a už jsem z toho vycukaná teď. Asi budu muset lítat častěji, protože se to se mnou věkem skokově zhoršuje. Takže bych se měla více exponovat – anebo si užít daleké kraje dřív, než to s lítáním úplně zabalím, protože už se mi do něj nebude chtít lézt. Taky bych se nejradši vezla všude na kanoi!

 4. rozhodopádně (nebo rozhodopádlově) by se liška s pádlem v letadle dostala do hlavního vysílacího času
  promiň, mám bujnou fantazii a představila jsem si naprosto živě, jak plavmo brouzdáš po letišti a pak se s pádlem cpeš dvířky do letadla a tou úzkou uličkou to pádluješ hlava nehlava…..

 5. 9:
  Třeba z práce můžeme dnes letět všichni i bez letenky:-)

 6. 8,9
  Taky si a všem nám přeju šťastnou cestu!
  10
  rozhodopádlně! :- ))
  11
  Saule, ty přes Kaspické? Vyfoť tam nápisy na záchodkách, kdyby byly zajímavý! Taky to zkusím.
  Letím přes jiné moře. Schválně jsem se koukla na stránky té letecké společnosti, jestli to letí přes Severní pól kvůli zkrácení trasy nebo kudy. Přes pól to neletí, to by asi z Evropy do Evropy žádná zkratka nebyla. Ale letí to hned přes dvě moře!
  Přes dvě moře, napřed přes Lamanšský průliv, takže Atlantik, potom přes Svatojiřský průliv (ten jsem neznala a spíš to letí přes záliv Cardigan, tam se asi nosí ty dlouhé vepředu otevřené svetry s dlouhým rukávem), takže Irské moře.

 7. Dobře doleť!
  Kdyby letadlo selhalo, tak zkus být místo Lišky husa:-)

 8. Raději nějaká jiná.
  Berneška je zaměnitelná s Beneškou a s tou tělesnou hmotností ministryně spravedlnosti bys daleko nedoplachtila.

 9. Ahoj,
  už jsem šťastně doplachtila zpátky, ale krom obvyklých záříjových projektových fofrů v práci mám ještě po nocích napsat tři seminárky, přičemž na víkend přijede kamarádka, takže stíhám prd.
  Zdravím vás všechny! Ještě jsem ani fotky z Belfastu nestihla dát všechny na facebook.

 10. 000 Belfast, to zní tak zajímavě a exoticky. To jeto místo o které se teď tříští Brexit. Tak snad na to přijde debata :-)

 11. Já doplachtil teď. Z Ruzyně jsem chytl jakýsi noční autobus kterej stejně nejede na nádraží, tak jsem přemýšlel kde vystoupit a jeli jsme kolem Tří kočiček .
  Tak to rozhodlo.
  Krušovice dobrý a jsem zvědavej, jestli chytnu ten první vlak před 5hod.:-)

 12. 21:
  Já mám pocit, že z Ruska, Ratko.
  Aspoň na hotelu tak všichni u vodky sprášivali a domorodci už s něma taky.
  Dokonce i na letišti bylo hlášení o odletech v ruštině.
  To jsem netušil , že se mi ta mnoholetá výuka bude jednou hodit.
  I když jsem teda teď tu ruštinu hrdinně ignoroval a předstíral anglického gentlemana.

 13. Saule, tos to měl víc noční. Já přiletěla asi v deset večer, takže dobrý.
  Jenže blbý: Dala jsem si cestou z letiště po dlouhé době žvejkačku, co nám dali, no a hned se mi ulomil kousek toho mého zaplombovaného zubu. A teď týden poté už mám trochu oteklou pusu a tiká v tom, tak asi ráno k tomu zubaři půjdu, no, i když pořád čekám, že to samo přejde. Zatím jsem si vzala prášek jen dvakrát, tím se to naštěstí vždycky nějak poměrně uklidní. Ať už to přejde a je to, ne?

  Tak já jdu dělat letáčky a dohadovat projekty a tak. Pitomý je, že jak dělám asi šest letáčků najednou na různé věci, tak všechny vycházejí podobný. Úplně divná barevná kombinace – zrzavo šedá. Když není čas na invenci, je to na jedno brdo : )

 14. Mně vypadla blomba a to přímo na předním zubu dvojce, vypadala jsem hrozně a přišlo mi že ostatní na mě koukali jak na bezdomovce. Zubař měl zrovna 14 dovolené a tak jsem tak 14 dní chodila. Včera zubař začal zase pracovat, a manžel naštěstí měl termín a tak mi ho propustil. Zuba mi zub za 10 minut udělal nový a vypadá úplně dokonale. Neuvěřitelně šikovný zubař, takže teď si zub držím jak v bavlnce a jen koušu kolem, ať takhle zůstane co nejdýl. Je to úleva mít normální zub a ne vykotlanou trosku :-)

 15. Nejhorší je že jsme každý den měla práci a zubila se na lidi s tím zubem.

 16. 26. on tam ten zuby byl ale s obří dírou, tedy takový vykloktaný pahýl. Takže vymodeloval z bílé hmoty pěknou výplň a vůbec není vidět kde ta díra byla.

 17. 27
  jéé, tak to je dobrý. Snad to pod tím nezlobí.
  Já jsem teď radši byla u zubařky. Takže z toho zubu, co se mu kousek ulomil a otekla mi huba, sundala plombu a nechala ho bez ní, aby nějak to volně tím zubem odlezlo a přestalo otékat a nezaněcovala se kost. Prý byl zub už z většiny mrtvej. A v pondělí mám přijít.
  Zajímavý je, že ještě tři ženy v okolí měly teď něco se zuby, ve stejnou dobu.

  Můžeme to tady předělat na zubní poradnu. Nebo spíš dotaznu, protože já těm zubům vůbec nerozumím.

 18. 29. zub který je napůl mrtvý, je třeba umrtvit zcela. Tedy vyčistit kanálky a zacementovat. Takový zub vydrží do smrti :-)) Zubařům se do toho moc nechce protože je to piplačka, moc práce a na někoklikrát. Synovi teď dělají na jednom zubu kanálky, máme skvělého zkušeného zubaře (ten co mi dělal ted řezák z umělé hmoty) a vím že tam syn musí víckrát a pokaždé na hodinu než se to všecko vyčistí, umrtví a zadělá každý kořen zvlášt. Do takovéh zubu můžeš navrtat čep a na ten čep pak umístit korunku.

 19. Ufffff!!!
  To bych ti z moduritu vymodeloval i za polovic:-)

 20. 32. z moduritu by kousl jen jednou a mohl bys modelovat znovu :-)

 21. za ty prachy ti ratko budu modelovat zub klidně desetkrát denně:-))

 22. Asi bez daně a s daní.
  Ale představa, že za jednu de facto plombu dám půldruhýho platu, je pro mě šílená. Za tyhle peníze můžu mít 3 (akoro 4) krásný korunky.

 23. Na druhoui stranui chápu, že pan zubař si Ratky jako pacientky hledí. Takových zákazníků, co jsou ochotní platit za dentální služby v podobných finančních sférách, určitě moc nemá.

 24. ru,
  ratka myslela 600 Kč, to předtím je číslo komentu! Bych řekla, 600 je OK.
  A je to částka, co jsem někdy minule za plomby platila taky, asi je to celková suma, co jsem za zuby zatím platila. Jó, kdyby to tak šlo i dál, tak super.

 25. 40.
  Ježííííš, jooo, jasně. :-))
  To mám z toho, jak to prolítávám rychlostí blesku v práci. :-)

 26. Šmarjá, já se taky nechal na ty Ratčiny čísla komentu a korun nachytat:-)

 27. Neblbněte. Jak nachytat? reagovala jsem na otázku, takže číslo komentu a pak kolik to stálo. Stálo to 600 kč, je to cena za materiál, tedy za lepší bílou. :-) Práce je na pojišťovnu, i bílá plomba, ale v nižší kvalitě.

 28. 44
  Ne že bys nás ty chtěla nachytat, prostě jsme se sami nechali na chytat na to, že to bylo všechno v jednom řádku a vypadalo to jako jedna peněžní suma. Já třeba text komentáře od odkazujícího se čísla odřádkovávám, takže i to mě zmátlo, že to nemám ve voku dávaný na jeden řádek.

  Jinak já bílý plomby zatím neplatila. Na předních zubech byly na pojišťovnu.

 29. (Ale co já vím, jak se to změnilo za poslední dva tři roky? To mi bílou nedělali.)

 30. 44.
  Jasný.
  No ty desetitisíce i s tečkou vypadaly docela důvěryhodně.
  Ale dobrý, vždyť se potěš, že jsi nás nachytala:-)

 31. 45. ony jsou bílé plomby prý ve více kvalitách… tak nevím, možná :-)

 32. 47. spíše jsem byla vyvalená z toho Ufff, jakože je to hodně. a já si libovala že super. mám zub :-)) Ale posléze mi došlo že jsem asi mluvila nejasně, tak jsem tam přidala tu sumu ještě jednou a stejným způsobem :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.