Z každé strany mladík

SEN 3.1.2014

Na výletě jsem se minule seznámila s mladíkem; teď jedeme spolu zase na výlet a seznamujeme se s ještě jedním. Nocujeme. Ležím ve velké posteli, jeden mladík zleva, druhý zprava. Oba se střídavě ke mně mají lehce eroticky. Například ten vpravo, když jsem vstala a vzala si kousek čokolády, chce, abych mu ji dala z pusy do pusy. Tak příjemně nocujeme.

Moje máma sedí naproti naší široké posteli, je v noční košili nebo polonahá. Vypráví něco trochu zneklidněně. Kladu jí „nápomocné“ otázky:

„A ty se obáváš, že teta Miluška o tom bude ošklivě mluvit před lidmi z rodiny, které máš ráda?“

Příspěvek byl publikován v rubrice Sny a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

31 komentářů u „Z každé strany mladík

 1. Předpokládám, že v nějakém cikánském snáři stojí:
  se dvěma mladíky ve snu ležeti viděti – – – večer špunt z lahve vína ven nedostaneš a na suchu zůstati ti bude jest!

 2. dva mladící z obou stran mi moc neříkají. možná tvoje mužská poloha. záleží taky jak jsi se cítila, jestli dobře tak to mohlo být tvoje mužské já. Máma se toho možná obává, chce mít z tebe dívku nikoliv dva mladíky.

 3. prostě takový uvolněný, bez stresu – oproti snům minulým, kde byl nejdříve pocit selhání a viny, v dalším obava a to snad …. a tady je to prostě pohoda, beru co je…

 4. barčo 4
  to jsi pořád říkala ty – pocit selhání a viny, jen ty.
  Obava z plavby na vlnách, to možná; ale na tu plavbu jsem se vydala, takže obava není důležitá.
  Pohoda a beru, co je, to mně nestačí – neberu všechno, co je, ne – to bych vesele chodila s Akčním Hrdinou, se kterým si naprosto perfektně rozumím. Neberu, co je. Někdy je třeba odmítnout. Taky jsem s těmi mladíky nespala a ani se nedotkla jejich rozkroku (oni se svého jemně nevulgárně dotýkali). Dovolila jsem jen to, co jsem chtěla dovolit.

 5. prostě jen pohodový sen, výlet, dva mladíci, nic extra neřešíš, žádná extra velká zodpovědnost a rozhodování… trošku si to i užíváš s čokoládou…takže tak.

 6. 5. a proč to takhle natvrdo škrtíš s realitou a tvým „rozumnem“ ? to je to, co jsem měla na mysli včera, když se to bere ty sny příliš vážně a natvrdo. v tom dnešním snu cítím uvolněnost a pohodu.

 7. 6 jo příjemný sen, to ano.
  Akorát matka byla z něčeho (jiného, asi) znepokojena. Snad nic vážného, to bude dobrý :)

 8. Jsem napsala z čeho má máma obavu a ty to víš. vciťuješ se ve snu do mámy.

 9. 7
  to mi podsouváš ty – natvrdo jsem mluvila spíš s tebou, nikoli se svým snem.

  Když tak pozoruju svou reakci na tebe, barčo, vidím, že krom jiného mě iritovalo i slovo pohoda. Asi že si pod ním představuju prázdné pohodlí samo o sobě, samo pro sebe, beze smyslu, jen nečinnost, která nepřináší podněty. Asi nemám ráda pohodu, protože mě neinspiruje.
  Jsem ráda, když mi netáhne na záda, nestudí mě od země, tak seobleču, vezmu si ponožky a něčemu se věnuji – pak je celkem pohoda. Ale něco přitom dělám, jen tak „pohoda“, to mě asi nebaví, tomu asi nerozumím, nevidím v tom smysl ani život.

 10. 7. vlastně nejsem moc zastánce pitvání snů naplno, mám právě pocit, že když se to pitvá do detailů a je tam ta snaha vše zachytit – právě naprosto unikne ta podstata, ten pocit,poselství, nevím jak to říct a samozřejmě jen ten člověk, kterému se sen zdá „ví“ jaký ten sen má pro něj smysl.
  dnes jsem u Ru vzala sen doslova s tou VŠ, ale bylo to především proto, že pod tím snem byl ten její dodatek o té vysoké škole a dala jsem si to chybně do souvislosti.

 11. 9 nevím, z čeho má obavu – myslím, že v tom snu to bylo řečeno, ale zapomněla jsem to. Nebo má obavu z toho, co je vidět ve snu, to se samozřejmě nabízí, když nic jiného v tom snu není než já se dvěma mladíky :)
  Každopádně nechci (a ten pocit ve snu je), aby se obávala nějakých svých představ, co bude až bude a jak ji nějaká příbuzná před ostatními očerní či čo.

  Heleďte, ale jak tak na vás dvě koukám, radši upozorním explicitně:
  nehodlám tady rozebírat, kdo je teta Miluška a podobně. Nehodlám nic.
  Nasednu si na svou loďku a nazdar :)

 12. 10. a nepleteš si pohodu jako s nudou, nebo otráveností, nebo s něčím jako je když člověk neví co sám se sebou a je protivný?

 13. dyť ta mamka jsi ty :-) co ti je po nějaké Milušce. Ve snu jsi ty máma a díváš se sama na sebe. Všecky postavy ve snu jsi ty. tak si to nějak seskládej :-)

 14. 11 tak to nepitvej, když nejsi zastánce pitvání, já to nepožaduju, ne ne ne.
  To já se přece vyjádřila proti pitvání v komentářích pod předminulým snem nebo kde – ale hledat to doufám nebudeme ani jedna.
  Komentář č.1 předpokládám dostatečně výmluvně nastínil, že dnes večer zažívám malé nepohodlí. Málem jsme si vykloubila obě zápěstí a nic. Grr.

 15. 16. to je ochranný :-) přece nebudeš pít flašku vína denně, nech si ji na víkend. :-)

 16. 17. to by se jistě mamince nelíbilo a tetě Milušce taky ne :-))

 17. 13 nepletu si nic, ale protivná teď jsem a hotovo. S pohodou nebo bez pohody.

  14, 15 se laskavě seskládám dle svého uvážení ale radši kdybyste mi řekly, jak se otvírá debilní umělej tvrdej špunt z hrdýlka, kterej nejde ani nahoru ani dolu. Já tu flašku zejtra vemu a postavím ji někomu přede dveře jako tu svoji Mikulášskou cash hru s mincema. Už ji nechci ani vidět – tudíž je čas ji oddat charitě, tak se to dělá.

 18. 18 :-)))
  Ano, že jsi to ty a teta Miluška, tak dneska budu abstinovat, jako skoro celé vánoce a silvestr, s jednou skleničkou sektu. Krom včerejší lahve portského, která neměla dohromady žádnej vliv, takže se nepočítá.

 19. kdysi jsem měla blbej otevírák, ted mám jednoduchej, dámskej, všechno otevřu. a taky mi jednou nešla otevřít flaška, no tak jsem zazvonila na souseda a nabídla mu skleničkua bylo po problému.

 20. 19
  Ty umělohmotný špunty nejdou. Proto se jim napříště vyhýbám, u jakékoli značky na ně narazím. A nejhorší je JP Chennet, ten má ještě ke všemu nakřivo hrdlo, takže to pořádně nejde ani tím otvírákem s pacičkama.
  Vraž špunt dovnitř.

 21. Dovnitř mi nešel vrazit, hajzlík (a to mám kladivo). A to jsem jednou u kamarádů vrazila dovnitř umělej špunt i do dolů se zužujícího hrdla. Tenhle se nehejbe. Poletí někomu před branku jako dárek. Ať si puberťáci smlsnou.

  Zítra naběhnu do žabky a koupím si litřík stáčeného osvědčeného dobrého moku. Akorát to znamená kilometr tam (a to je nejbližší obchod) v zimě a kilometr zpátky a oblíkat se, br, to mě neba, to není pohoda! :)

  25 Liška a čáp, :-D
  pravda pravda, to mi byla hostina. Čápa už nepozvu, jednou stačilo.

 22. Už se mi chce spát.

  Snad se mi bude zdát o Ratce, Rulise a Barče. To bude akční film s příměsí vnitřního klidu!

 23. 27.zlatej špunt ve víně, tak si snad to kladivo raději vem s sebou do postele :-) dobrou noc, Líšo. :-)

 24. Ahoj Lištičko,
  já už jsem ve věku, kdy by mi tedy rozhodně vadilo, aby se někdo válel v mé posteli, natož pak dva, a ještě aby v posteli žrali čokoládu, notabene moji.
  Máš přííííšerný sny! :-D

 25. 29 kaschiko :-D

  Děsnej sen je i to, že kdyby ti mladíci přišli, tak do mojí postele se se mnou vejde nanejvýš jeden a ještě s obtížemi. Zkrátka je třeba jet na výlet, jak praví sen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.