Zápas ve volném stylu

ANEB TADY SI MŮŽEME KYDAT, CO CHCEME:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Výštěky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

22 komentářů u „Zápas ve volném stylu

 1. Takhle vypadá diskuse, která si neklade nárok vztahovat se k tématu článku nebo se k němu aspoň vracet.
  Volno:

 2. Ve své práci přece nemáš nouzi o zajímavá setkání, přátelství.

 3. Před pár minutami jsem dokončil emailovou komunikaci s jednou osobou, se kterou jsem si psal něco na téma chystané budoucnosti, životních návyků a životosprávy. V odstavci o novoročním dění psala o „přecevzetí“, což jsem nemohl nechat bez odezvy, tak jsem co nejjemnějším způsobem poděkoval za vytvoření nového výrazu, za což ji přecevezmu na milost. Odpovědí mi bylo udivení „proč?!“ vždyť to se používá strašně často a spoustou lidí, hlavně po Novém roce… ztratil jsem sílu něco uvádět na pravou míru, do breku mi bylo a při pohledu na nedostižnou míru ocenění nad vlastním vynálezem se ptám: „Do jaké chvilky vysvětlovat a od kdy už nechat být?“

 4. Jirko, tak ak to nebola básnická otázka, ale naozajstná, tak do takej miery, do akej to má zmysel – a to podľa reakcie toho druhého ;-) ma tak napadlo, že dáma možno chcela, aby si si ju přecevzal ;-)

 5. 4
  Máš dvě možnosti – buď cítit zklamání nad úrovní svého protějšku, nebo na to pohlédnout jako na roztomilý rys její osobnosti. :-)
  Tak jak tak, asi bych už nevysvětlovala. Možná až někdy, třeba za několik let, až na to přijde příležitost odněkud úplně odjinud při nějaké obzvlášť pohodové intimně veselé náladě. :-)

 6. ad 5,6)

  „ta osoba“ je chlap… intimní chvilky, natož přecevzetí, vyloučeny :-)

  v podobných chvílích používám scénář, který píšeš, Ruliso – až na to přijde někdy příště řeč… jenže kdo si to všechno má pamatovat, no.. tohle asi budu :-)

 7. 4. Přecevzetí jsem ještě nikdy neslyšela, ale s hrůzou zjišťuju že mi jaksi odteď naskakuje samo. Je to nakažlivé :-)

 8. Přecevzetí je pěkný slovo!
  Pokud ten člověk jinak mluví normálně, tak bych to považovala za jeho legrační osobní zásek, vzniklý kdysi dávno v dětství a přejatý dál jako samozřejmost. Takové zvláštní záseky má někdy člověk ohledně písniček, co zná z dětství, a špatně porozuměl textu a pak se to vleče. Třeba: už měkoně vyvádějí, a tý holce v sáčku řek (někdo tomu rozuměl jako že je v pytlíku a ne v saku) dobrýtro miláčku, čpí tam podkoní (pot koní) a tak.

  Abych práskla něco na sebe a ne na jiné – celý život používám slovo „bezvadný“ a jeho zkratka „bezva“ mi nějakým způsobem zamezila pochopit, že to slovo se rozkládá bez-vadný a znamená bez vady; teprve před pár lety mi došlo, co to slovo znamená. A to jinak jsem na tom s významem slov i jmen nadprůměrně.

  Kydám rád
  a je to na mně doufám znát

 9. Jo, osobní zásek z dětství, to bude nejspíš ono, sám mám problém se spoustou slov:
  „Mýting“ – od slova mýtina
  „Hybernace“ – dům U Hybernů (výborná pohádková výstava v paměti)

  ….a na další si teď nevzpomenu, protože mě tlačí čas s prací dohromady, pardon :-)

 10. ad 11) čpí tam podkoní :-) ano, to mi připomíná kamaráda, který se teprve ve svých třiceti letech dozvěděl, že ve fotbalové hymně se zpívá „…a ten míč kulatý, věc je záludná“, což do toho věku považoval za „a ten míč kulatý, Jensen závudná“ a divný mu to připadlo jen, než si zvyknul :-)

  Mně zas trvalo celkem dlouho, než jsem přišel na správný výklad písničky Luďka Soboty „Z Opavy, z Opavy..jede rychlík do Prahy….“ ve chvíli, kdy: „strojvůdce topiči mastné vlasy víská“ :-)

 11. Dodnes si pamatuji jak jsem se jako děcko na smrt hádala že je Dušan moja, Dušan moja. Protože dušu neznám a Dušan je můj nejlepší kamarád :-)

 12. Jirko
  Jensen závudná :-DD to mě rozchechtalo!

  ratko 14 že neznáš dušu? :-) Tak proto ses potom tolik zasadila, abys dušu poznávala?!

 13. Nemyslel jsem svůj komentář tak, že by tady byly kydy. Je mi sympatické tvé psaní. Asi jsem ho napsal špatně.

 14. Karle 16
  né, dobrý – ale kydy tady být můžou! :-)
  Každej někdy kydá a někdy perlí, já jsem pro, aby se to zdravě střídalo.

 15. taky je mi lištičko sympatické tvé upřímné psaní, jen nemám nějak teď sílu kydat.. a že by se mi i chtělo jen tak kydat a s humorem kydat :) Asi mám špatný vidle..A PŘECE jsem si zakydala, tak třeba lala..lala :))

 16. anino,
  tradáá, pamatuješ, jak jsme jednou virtuálně vybílily nějakej obchod nebo restauraci nebo co to bylo … u Pařeza!

 17. Hmmm, Restaurace U Pařeza – to zní dobře.
  Jako by mi to něco připomínalo…
  :-))

 18. lištičko, to teda nevybílily, na to jsme přece jen slušný , ale udělaly jsme tam pořádnou ostudu. Byla moc nóbl, tak jsme tam vnesly trochu obyčejnosti člověčí, přičemž jsme se dooost vyřádily :)

  ahoj Ru :), ať žijou kydy, jen tak..:)..občas

 19. Asi je takovýhle prostor pro volné hovory to, co všechny tady zúčastněné a někteří i všichni zůčastnění potřebujem. Kolikrát už mě v těch nekonečných diskuzích u Ratky nebo i jinde, kde se přelévají témata už bez ophledu na úvodní spot, napadlo, že je to spíš chat. Jenže když jsem kdysi chat zkoušela, tak mě neskutečně, nebetyčně s…o, že všecko tam napsané mizí v propadlu. Debata se posouvá, hop, hop, smajlík, hop… – a za chvilku nevíte, kde co bylo kým napsáno, příště už to dohledat nejde.
  A my se rády vracíme, srovnáváme, citujeme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.