Zerostřev

SEN 19.11.2015

Jsem těhotná. Krvácím. Přišla jsem o to těhotenství, nebo ne? Nevím. A kdo je vlastně otec, vždyť jsem teď s nikým nespala. Jediná další osoba vyskytující se ve snu, je Zerostřev. Tak asi on.

Zerostřev. Jako tetřev. Bez střev. Nebo zro-zený ze střev. Ahá, tak že by šlo o hemoroidy! To by vysvětlovalo tu absenci otce.

.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Sny a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Zerostřev

 1. Ostře. Zero. Tráveicí systém mi nepřipomíná. Spíš střelbu.

 2. to je úžasný sen… pro mě hutně symbolický. krvácení… krev život. Zerostřev je Jeden. žere střeva… požírá vnitřnosti. Hemoroidy?

 3. Mně připomíná spíš hrdinu (Zero jako variace – anebo parodie na Zorro mstitele) a střelbu, vyvržený střeva nepřítele. Nebo anglickou nulu vztaženou k žádnému otci.

 4. ru, psice,
  jojo, střelba, to je pravda. Mně to připoménalo jméno nějakýho ruskýho agenta, něco mezi padouchem a hrdinou – rozvědčík nebo nevímco. Jo: Odstřelovač!

  ratko,
  jo že žere střeva, to by taky šlo, to s krvácením dává souvislost. Musím jíst víc vlákniny :)

 5. Jojo, ostrý hrdina. Zero jako Hero.

  Hemoroidy nejsou na vnitřnostech. Pokud krvácení ze vnitřností, tak je to nádor nebo žaludeční vředy.

 6. 4. proč víc vlákniny? co je to za blud :-) skus nejíst pár dní a uvidíš co se ti bude zdát.

 7. To jo, ale v dobrým… jakože se nakrmí a pohoda. žádná střeva, žádné hemoroidy

 8. 8 :-))
  se nakrmí mýma střevama a to je pohoda? Néé, není, jak slyším slovo střeva, tak to ve mně nevyvolává vůbec pohodu. Spíš chuť od toho jít pryč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *