Život je barevný

stranka

Můžete i hlasovat, o čem z toho mám něco napsat. O čem chcete něco vědět.
A nebo taky né :- )

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

24 komentářů u „Život je barevný

 1. Hnědý flek :-) a o Belfastu. Jak to tam vypadá v souvislosti s Brexitem.

 2. O zelených nehtech v stříbrných sandálech psát nemusíš, stačí ilustrační foto:-)

 3. Neboj, o tom psát nebude, už z těch velkejch písmen v komiksu, co neměl nikdo přehlídnout, bylo jasný, že chce psát o hnědým fleku. :-))

 4. Hnedak a temne predstaveni patri k sobe? Tema je myslim odhlasovano!

 5. Červená krinolína. Hlavně, protože nevím, co to je. Myslel jsem si, že něco, jako podrážka z boty. Jenomže o té by se nezpívalo (růžovou ti krinolínu koupím dítě mé …). Takže by to mohlo být něco podobného limuzíně. Ještě pilulky na štítnou žlázu přicházejí v úvahu, to by ale zas byly endokrinolíny.

 6. Uá… :-)))
  A eště krinolína lariatu. To byl pro mě svého času vůbec oříšek hlavo i jazykolamný. :-)

 7. 3 ratko
  Belfast zařadím do reportu o září.
  Ale v souvislosti s brexitem nevím nic, mně zabralo dost času se zorientovat, jak to tam zhruba bylo do roku 2000 nebo doteď.

 8. 4 Saule
  pozdě jsem si přečetlůa tvůj koment! Toho dne se to ještě dalo zachránit, pak už byly předělány na bramboříkové a blankytné.

 9. Hnědý flek, jojo.
  Endokrinolína, to zní dobře!
  Lariatu lariatu, to zní jako Nosferatu.
  Snad si to najdu mezi polednem a třetí hodinou odpolední, to budu zase u počítače.

 10. 10
  internet mi našel, že lariat je laso. Potom chápu, co je taky krinolína, to jsem viděla někoho dělat, když mi bylo asi 16. A nikdy bych si nevzpomněla, kdybys mi to nepřipomněla.

  A to je právě to téma bílá místa z článku. Že si nepamatuju, jak jsem se dostala večer domů „…Většinou si pak matně vzpomínám, jak probíhala cesta domů. Včera jsem asi jela nějakou tramvají, možná noční…?“ „Ne! Vždyť jste jeli taxíkem!“ „Ajo, vyklopili mě u nás na rohu a jeli dál.“ A dokonce asi vím, kteří dva z kolegů jeli v tom taxíku dál.

 11. „Potom chápu, co je taky krinolína, to jsem viděla někoho dělat“ dělat?! 8 – )
  tak potom já teda moc nechápu. krinolína je dlhá sukňa s volánikmi, či?

  víšco? napiš o tom, ako si v červenej krinolíne a stříbrných sandálech šla na bílá místa, aby si zahnala černé myšlenky! ;-)

 12. Myslím, že nemusí být nutně dlouhá, někdy i do půl lýtek, ale hlavně musí být vyztužená, aby držela bachratý tvar. Jinak krinolína je i jeden ze cviků při lasování, právě to točení lasem kolem sebe, aniž by ses sebe dotkla, a myslím, že by ještě měly ty točené smyčky stoupat výš a níž. Ale to už si nejsem jistá.

 13. Já o tom hnědým fleku napíšu, jenže teď po celotydenni práci na to nemám, zítra jsem ve škole a večer je Menteatrál na Invalidovně, tak možná až v neděli, pozítří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.