Zvláštní typ

SEN 16.1.2020

sen-leden

Zdálo se mi, že se díváme na film v setmělé místnosti ve skupině lidí. Sedím na pohovce a v jejím rohu vlevo ode mne sedí muž a líbí se mi a já se mu líbím. Je tma, je to mile mírně vzrušující. (Ale když se probudím, žádné vzrušení necítím, jen neobvykle ztuhlou čelist a přívětivou pohodu.) Když ten muž předtím přišel zvenku do té společnosti přátel, bylo ho vidět líp. Měl kudrnaté trochu delší vlasy, světlé. Platinově blond. Možná už prošedivělé. A na nich černou pletenou čepici. Jenže ji neměl naraženou a připláclou na celou hlavu, ale spíš volně umístěnou nahoře, asi jako vojenskou lodičku. Na té koupené černé čepici byl vepředu nějaký stříbrný znak, řekla bych, že NY. No dobře, asi chtěl černou čepici s něčím uprostřed a sehnal jen NY, těžko říct. Nebo v tom městě byl. Krom zvláštních vlasů měl nebývale protáhlý obličej. Trochu mi připomněl herce Donalda Sutherlanda, který mi není příjemný na pohled. Zvlášť zamlada když neměl fousy, byl pro mě tak zvláštní typ člověka, až se mi fakt nelíbil. Nebo muž ve snu vypadal trochu jako tenhle herec. Ve snu se mi ale líbil, byl milej, usměvavej. Postavu měl hodně vysokou, byl docela štíhlý, protáhlý.

sen-leden2

Takový chlap by mě nikdy nenapadl jako typ pro mě.

Bez ohledu na to jsem docela ráda, že se mi zdál sen o namlouvání s mužem, který není můj bývalý manžel. Pokud se mi totiž zdají sny, že s někým chodím, vždycky je to on.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics, Sny a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Zvláštní typ

 1. To jsou zvláštní typy, oba dva. A bylo to jako statický, že tam jen byl a věděli jste o sobě? To by mě naštvalo, probudit se jen na začátku expozice, před zápletkou!:)

 2. Liško, ale já ho znám! Je mu asi pětačtyřicet, spal s mojí nejlepší kamarádkou, jednou mě balil v hospodě (to už s ní nespal), akorát teď žije s nějakou paní na ranči u Ostravy. A ty vlasy má trochu kratší.

 3. 2 Ženo,
  áá, „na ranči u Ostravy“ žije i moje poloviční sestra a bratr a několik jejich dětí! Takže bych se tam snad uchytila, měla bych tam rodinu :- )
  Pětačtyřicet, to je akorát. Ale vzhledem k tomu, jak mám ráda svoje pracoviště v Praze, radši budu nějakého týpka vyhlížet radši v hlavním městě. To ráno, co se mi sen zdál, jse ho vyhlížela, ale nikde nic. je to fakt divnej obličej. Trochu mi připomíná jednoho Němce z Oldenburgu, ten je fajn, ale starší a hlavně zadanej za hodně sympatickou paní.

  Takže jich je víc, no vida! Ale co od nich čekat… to nevím.I když evidentně mají dobrý vkus na ženy a na Ženy!!

 4. 3 ru
  žejo, taky mi ho trochu připomněl. A zajímavý je, že toho Cumberba… prostě toho Kambrbeče nemůžu ani vidět! Ani vidět. Asi jako toho Sutherlanda. Je mi hodně protivnej a to je u mně neobvyklý! Je mi tak protivný se na něj koukat, že se na filmy s ním nekoukám! Asi nechápu jeho mimiku, jeho projev, jeho celýho, protože jakmile ho vidím, napadne mě, že je to špatnej herec. A to asi není, když ho obsazujou.
  Takže míč bude na mojí straně. Asi ke mně geneticky tyhle dlouhý koňský hlavy nejdou, jinak si to neumím vysvětlit. V reálným životě jsem nikoho takovýho nepotkala.

  Máte taky někoho, kdo je vám děsně protivnej už od pohledu??
  A připadá vám, že by stálo za to ho prozkoumat nebo vojet?

 5. Mám, Leonarda DiCaprio, a protože je mi faklt protivnej, tak nemám nejmenší chuť ho prozkoumávat, natož vojet.

  Ale jsou chlapi, u kterejch si řeknu – ten je nehezkej, nepříjemnej… ale on je nepříjemnej tak zvláštně, že se na něj musím kouknout znova a pak se mi i v hlavě vybavuje i zpětně a mám z něj pocit silně působící silné osobnosti, hlavně ve spojitosti s úzkými rty, takže ano, takovej zajímavej a ponoukávající k prozkoumávání je. A dlouhý ksichty to u mě bývají často.

  Ha, tuším, žes trochu natrhla i obal mého dilematu s nezaměstnaným alkoholikem. Taky dlouhohlavec s úzkými rty.

 6. Jo a nedávno mi podobně „magicky ošklivej“ přišel ten herec, co má hrát ve Stockholmským syndromu hlavního záporáka.

 7. ru 7
  jo, taky trochu byl takovej.

  Di Caprio mi nevadí, je mi volnej jako typ, ale jako herce ho mám ráda.

  Jo a Karel Čapek je pro mě další zvláštní typ, vždycky když vidím další jeho fotku, utvrdím se v tom, že nikoho s podobným obličejem neznám. A že je pro mě ten obličej nepochopitelnej. Na fotce. Rozhýbaný naživo by to třeba bylo jiný.

 8. jééé, mně s líbí všichni popisovaní :-) a to hodně. zejména ten holmes, jsem nadšená z toho jak kouká. Caprio se mi líbí taky a to od doby kdy hrál postižného chlapce, (s Deppem). Byl dokonalý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.