Konec knižní nezbednosti

MODELÁŘSKÝ DVOJKOMIKS

komiks zuby1

komiks zuby2

… takže moje knihy již nejsou nezbedné – byly vyndány z beden. Umístěny do knihovničky. Komiks o stěhování Lišky proto tímto doufám končí aspoň na rok.

Neměla bych zapomenout doplnit, co dělá můj bývalý spolubydlící, kocour. Má se výborně, žije na svém nejoblíbenějším místě, ve velkém bytě mých rodičů, kde má spoustu probíhaček, schovávaček a kamarádů. Pořád tam někdo je s ním – to má rád – a několikrát denně se tam jí, považte! U toho musí vždycky být. Se mnou to měl v tomhle ohledu horší – přes den byl sám a někdy jsem doma i večeřela… Ale byli jsme spolu o hodně častěji, než se objevuju u rodičů. To jediné, co mu tam chybí k absolutnímu štěstí, jsem já, ve dne i v noci. Mohla bych ho vzít do nového bydlení (kdybych na to upozornila pana domácího), možná. Jenže bych ho tam nemohla pouštět do celého prostoru. Mohl by ven. Jenže to on se bojí.

Třeba ho tam někdy vezmu na víkend a uvidíme, co na to řekne (kocour i domácí model). Až pak po dvou dnech vyleze schlíple zpod postele (kocour) … Achjo. Je to divné, ale už jsem si za těch pár měsíců i zvykla bydlet bez svého spolubydlícího přítele kocoura. Vídáme se tak jednou dvakrát týdně.

SOUVISEJÍCÍ KOMIKS:

1. Potřetí totéž jinak (kam se vrtnout)

2. Na přelomu roku (dohodnuto)

3. Kam s nimi (s knihami)

4. Tak svoje knihy nebudu vyndavat z beden (double komiks)

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

37 komentářů u „Konec knižní nezbednosti

 1. Vypadá to liško všechno dost o.k. a spokojenost..tak přeju, ať to vydrží !!! Komix super, jsem se nasmála, vypadá to, že jste se se spolubydlící dobže semkly, určitě i skrzevá ty společné starosti i radosti :)

 2. hehe, s modelem jsi mě pobavila. tak snadtu pětistovku navíc nějak utáhnete :)

 3. Ajó, celkem spokojenost.
  Jen pořád protahuju douklizení po stěhování, nechce se mi věšet šatstvo na věšák a třídit poslední sešity a lejstra.

  Pětistovku jsme mu daly za duben (kompromis se týká topné sezóny), ale už mu ji nedáme, v květnu už topit nebudem a hotovo.

 4. no to mate stesti. videt modela nazivo a mit to v cene! to ja bych koukala furt :o)

 5. Ježiš Liško,to je hrozně sexistický:-)
  Vzpomínáš si na Čtyřlístek?
  Tam byli tři na jednu a jak se domluvili:-))))
  A Fifinka byla spokojená.
  Jó to byly časy:-)

 6. … není to spíš konec knižní zabedněnosti ;)

 7. bo,
  ajóó, to mě nenapadlo!

  panKaplan,
  tak to jsem ráda. "Bloom, dávej nápada!" (cituji pana Kaplana, asi nepřesně…) – "Špic, pšíd a Špicka taky."

  Jirko*,
  nojo, psali to na internetu, tak je to určitě pravda. Druhá možnost je změřit ty pantofle :)

 8. já pořád nechápu tu pointu.
  Tak domácí vás ojebal o pětikilo a vy ste se shodly,že má svítící bělmo a zuby či co!:-))
  Toš Liško,já bych čekal že mu prokousneš krk a tys tak měkká,hebká domestikovaná liška domácí.
  Příště si tě přijde pan "bílébělmo" pohladit a to budeš vrnět jak kočka?:-00)

 9. 11:
  Ty netaktní Saule jeden,
  domestikovaná a měkká jsem dost. Nebudu nikoho prokousávat, abyhc se hned musela zase stěhovat, to jsi teda neuhod.
  Ale hned příští měsíc mu dáme o pětikilo míň, protože už nebudem topit a je to. Zase svou internetovou síť nám poskytl zdarma a vytírat taky vlastně nemusíme, na druhou stranu ta společná kuchyně .. zkrátka výhody i nevýhody. Jak to bývá.
  Tak to čti "pořádně" a nepřekruprudicuj.

 10. jo – pokud nějaké informace chybí, je to záměrně. Pokud nějaké informace podávám, pak formou, co uznám za vhodnou. Jako všichni. Např.když neuvedu jméno někoho nebo název něčeho, pak je to zcela záměrně a nemá smysl se na to doptávat.

  Tak nevím, co se divíš, že jsem neprokousla někomu krk – je to tam snad jasně vysvětleno :-)))

 11. … ostatně ten pán je toho druhu, který něco upřímně přímo řekne nebo zprvu odmítne a pak teprve vzápětí se zalekne, přijde mu to moc a sleví: On navrhnul kompromis hned, plaše, netrval na nějakém vydřidušství.
  Tebe bych na jeho místě nechtěla mít, Saule :)

 12. ten sexistický komix sleduju už delší dobu a má talent! Neuvažuje Liška o průnik na komixovou scénu? Hlavně ta pasáž o liščím stalkingu je kouzelná. Kocourovi přeju co nejmíň psychických šoků, lišce přeju ať je stěhování co nejmíň a dostatek vybělených modelů s nadprůměrně velkými pantoflemi.
  kromě toho se bavím poznámkami Saula i pečlivě odměřovanými informacemi o čísi třiačtyřicítce :)) Víc už radši nerozvinu, už by se tu zase mazalo :))

 13. Hehe, no jo, pozor na to :)

  Ten model na netu totiž kupodivu míry neměl (jiní jo – hrudník atd), jen číslo nohy a výšku postavy. A obojí takové normální, akorát. Narozdíl od těch zubů, které svou bělostnou dokonalostí už působí vlastně podezřele.
  Lišce se prostě chlap nezavděčí! :)

  – aspoň, pánové, vidíte, jaké hovory o mužích holky někdy vedou. Dokonce i Lišky a to je co říct, to je novinka posledních pár let. Předtím žádná sdílnost, žádné ženské tlachy, nad to se Liška cítila povznesena a bavila se hlavně s ne-ženami. Jó, to byla ještě malá a blbá :)

 14. Není černoch. Zuby svítí tomu, kdo je má čerstvě vybělené, evidentně :)

 15. Já teda ty komixy moc neumím číst. Nebyla jsem si jistá, jestli ten domácí je jeden nebo dva (nějaký kamarád stěhovací). Ale podle všech komentů je asi jeden, krásnej a má nohu 43 (Není to málo? Já znám jenom chlapy s 45. :-))
  Bílý zuby znamenají, že myslí v krátkodobým horizontu, protože bělení poškozuje sklovinu, takže ať si chlapec včas dost vydělá (radši mu tu pětistovku ještě dávejte), páč bude potřebovat za čas chrup umělý. Podle mých informací jeden zub navrtaný do kosti minimálně á 8 tisíc.

 16. "nepřekruprudicuj"
  To je nádhera:-)
  šup s tím do slovníku:-)))))
  Ale "netaktní Saul"…to si mi teda nasrala.Já jsem tak milej a ohleduplnej člověk,že ….no prostě někdy mě to tak trápí,že si to všechno nezasloužíte a potom jsem upřímnej:-)
  Ale netaktní???:-0
  Co to je za blbost?
  Ty si Liško vybělaná těma tělesnýma znakama vašeho manekýna,jinak bys mi to nenapsala!!!!

 17. Pěkně udělaný komiks. A Lišce přeju, ať se nemusí hned zas stěhovat, model nemodel :)

 18. Saule,
  netaktní jako opak zdvořilého a ohleduplného. A tvůj styl vyznívá někdy trochu manipulátorsky – podsouvání něčeho někomu. Třeba to myslíš rozverně a upřímně, když to píšeš (co já vím), ale věty typu "Ty si vybělená…" nebo jiné zdřívějška nejsou zrovna, když to člověk čte, demonstrací důvěry dotčené osobě, nevypadají jako řeč člověka respektujícího druhé lidské bytosti s vírou, že jsou schopny vlastního názoru a dělají, co uznají za vhodné, protože jedině ony samy mají práco si uznat pro sebe za vhodné právě to, co uznají. Nikdo zvěnčí.

  Hezky zašmodrchaně jsem to podala, co?

 19. jo,je to na mně moc zašmrdchané.
  De facto mne teď ty manipuluješ do víry a důvěry v kohokoliv a cokoliv,jen kvůli té víře a důvěře,jako by byla samospasitelná pro mě i ostatní.Do neschopnosti prohlásit "toto je špatně",protože by to nebylo ohleduplné,protože je to právo každého dělat věci špatně.
  Což já nepopírám,jen komentuju.

  Ale za výrazové prostředky se omlouvám,v tom máš pravdu.

 20. Neházím bez rozmyslu slovy po lidech:Nene, já tě nemanipuluju do ničeho – já si dávám zatraceně pozor – viz v [22] formulace "tvůj styl vyznívá někdy trochu…" (nepíšu TY, ale styl, nepíšu JSI, ale vyznívá, nepíšu POŘÁD, ale někdy a píšu TROCHU, nic absolutního). Dál "třeba to myslíš" tak a tak (protože nevím, nechávám to jako jednu z možností, protože co si myslíš ty, nikdo z ostatních vědět nemůže), pak píšu příklad věty – jedné tvojí věty, nevztahuju to na tvoji osobu jako celek, je to jen jeden z mnoha aspektů tebe. Zdůrazňuju, že popisuji možné hledisko čtenáře – tj. znovu to nepodsouvám jako tvoje stanovisko, ale jen tomu dávám úroveň dojmu na MOJÍ straně, neříkám, že je to nějaká tvoje klíčová vlastnost. A to je rozdíl mezi náma.

 21. … respective ne rozdíl mezi námi dvěma jako osobami, ale jen rozdíl v momentálním pojetí psaného komentáře. :-)))
  Jsem prostě alibista! :-D

 22. [23] věcně:
  Jo, vlastně pravdu díš.
  Ale ona mi ta důvěra a respekt k jiným bytostem právě v tomhle prostoru "samospasitelné" připadají. Aspoň dnes dopoledne tomu tak bylo :-))

 23. Kdosi kdesi řekl napsal, že když spolu mluví, komunikují etc dva lidé, ve skutečnosti se té interakce účastní osob šest. Samotní účastníci, jejich vzájemné představy o sobě navzájem a jejich představy o sobě samých. Takže místo triviální situace obsahující jednu možnou interakci je zde situace poněkud komplikovaná obsahující 9 variant …
  … a což teprve lidé s více osobnostma :)

 24. tak mě napadá, že zdatnější jedinci mohou věc ještě víc zkomplikovat… co když taková představa o sobě samotném má o sobě také představu, která má o sobě představu, která zrovna mluví s s představou představy představy, kterou má dotyčný jedinec o partnerovi v diskuzi … ajajaj

 25. "já si dávám zatraceně pozor – viz v [22] …"

  no…no,právě.
  Kdybych to uvážil do důsledku,že si na mne dáváš pozor,na to co písneš,tak by mne to klidně mohlo urazit.Proč by sis na mne proboha měla dávat pozor?Ale v pohodě Liško,to je jen taková teoretická úvaha.:-0)
  Naopak si troufám říct,že kdyby sis pozor nedávala a napsala mi že jsem blb,vůl……tak jsem schopen to od tebe brát jako sdělení nejen hodné zamyšlení,ale i nápravných opatření:-0))))

  27,28bo:
  tak,tak,přesně!!!!!:-0
  Prostě někdy…v tom aby se prase vyznalo.
  No a už abych se zas omlouval za výrazové prostředky:-0

 26. tentokrat souhlasim se SAulem 30 bez vyhrad.
  to nejhorsi co by se mi mohlo stat je, ze si na me nekdo zacne davat pozor a zacne se omezovat ve vyrazivu. Urcite by me to mrzelo, ze ten dotycny me nepovazuje dost silnou na to abych unesla jeho plky, kdyz cte moje plky.

 27. je tu jeste jedna strana mince.
  davat si pozor na abych tim omezil moznosti druheho prekrucovat.
  plus to s sebou nese i to, ze kdyz uz se i to pokusi prekroutit, bude to mnohem vic videt.

 28. [33] moc nechápu (nejsem zas takový fotograf), ale [32] je přesně to, proč to dělám!!!
  Snížit na minimum možnost, že si někdo něco překroutí a pak s tím bude prudit a tlačit mě k nějakému vysvětlování, na které jednak nemá nárok a jednak mně se nechce ubíjet čas nějakým vysvětlováním.

  Díky, ore, žes to tak vyjádřil, mně to takhle přesně nedoklaplo.

 29. Lisko, ale jak chces tu moznost snizit?

  prudici te prekrucovanim tlaci do kouta a bavi tim, kdyz jim obet neco zacne vysvetlovat. aby mohli pote vitezoslavne a rozsafne hodit do placu pointu ktera byla zrejma od sameho zacatku a tim se uspokojit (intelektualne vyonanovat)
  rikam si nekdy. fuj jak odporne. proboha, nedelam to taky? vsecky takovehle ustrely vidim jako prvni na sobe. Jsem jako hypochondr, ktery priznaky vidi jako prvni na sobe.

 30. A to je pak ta 33 u Ora. Clovek to vygraduje az k nesnesitelnosti a pak je to videt. U vsech zucastnenych. kdo a jak se uspokojuje a cim.

 31. pak zalezi u diskuse o co cloveku jde.
  Pokud chces byt vecna tak nepristoupit na prekrucovani a utnout dotycneho (poslat ho nekam nebo smazat)
  Ale pokud chce clovek pristoupit na hru tak pokracuje a pozoruje nejen manipulace toho druheho ale i ty svoje. Jak rozehrava hru tak do ni muze vstupovat porad vasniveji az se prestane hlidat (nekdy se nehlida od sameho zacatku :o)). A zacne teda ehm se uspokojovat. jako zvire. ale to je spise k tematu: proc mam blog :o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *