Sprcha a spát

Pátek večer, ještě není ani půl deváté, dám si sprchu a lehnu si. Tenhle týden chyběli v práci tři lidi, za které jsem zaskakovala, do toho se malovalo, potahovala jsem nábytek fóliemi, do toho další řemeslníci. Třetí měli ještě přijít, jenže se neozvali, urgovala jsem, měli se ozvat znovu a neozvali. Pak mýt pár oken, vytřít a dávat na místo věci, kam patří. Poslat přihlášky, vytisknout pozvánky. Jeden zápis z porady mám, druhý taky. Telefony a internet zase blbnou, dvojice telefonních techniků hledají nějaký rozvaděč. Výsledek neznámý. Pračka se rozbila, ale druhý den už šla, po dvou dnech jsem čísi trencle tedy vyndala z bubnu a rozvěsila a vyprala závěsy. Dva lidi ztratili mobil – jeden se našel, jeden po nahánění na ulici našel někdo cizí a nevrátil.

Trochu jsem se rozjela – jednak z toho, že se celý den nezastavím, jednak rozjařeností nad dostaveníčkem. Tomu říkám nabitý týden. Jdu do sprchy a do postele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co Liška a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Sprcha a spát

  1. Víkend u rodičů. Kupodivu bolení v krku zmizelo za dva dny, v neděli už dobrý. Rodiče asi vytvářejí nejen generační, ale i regenerační atmosféru.

    Myslím, že bych mohla zase jít cestou komiksů. Chocho! Řekla Liška a zamávala ocasem.

  2. Rodice te maji radi. To uzdravuje :o) Byla jsemo vikendu na setkani spolužáků z VS. VElice poučné. BYlo tam asi 25 mužů mého věku (přes padesát let) a asi bych s žádným z nich nemohla žít. Připadali mi extrémne vysilující. TEda až na 2 vyjimky. Které téměř nemluvily a tímpůsobili magicky přitažlivě (i vypadali dobře)

  3. ja nevim, asi totež. me vysiluje každý kdo furt mluví a je hyperaktivní. mam rada klid.

  4. Já mám ráda nkdy klid a někdy ne.

    Další (zpackané) rande je v komentářích pod minulým článkem.

  5. neklid si vyrobim sama. na to nepotrebuji ty druhe :o))

  6. to 9 – ovšem při výrobě klidu ti druzí vyloženě překážejí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *