Extrémně velký úplněk

pes01-500

Koupila jsem tři stejné notýsky s jezevčíkem, že je někomu dám. A jeden načínám. Došlo mi, že jezevčík je norník a mít ho na obálce liškobrázků by nebylo bezpečné. Proto jsem titulní stránku upravila. Ještě dodávám rozměr stránky: 10,5 cm krát 14 cm.

pes02-500

pes03-500

pes04-500

pes05-500

pes06-500

pes07-500

pes08-500

pes09-500

pes10-500

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

43 komentářů u „Extrémně velký úplněk

 1. Mrásné.
  Totiž krásné, mám tmu na klávesnici.
  Asi mi chybí měsíc.
  nebo pár let.

 2. 2 no a to si povíme (jak je na posl.obrázku).
  Dneska už mi taky asi chybí pár let, byť náhodou zrovna dneska vypadám nějak dobře (to bude vlivem měsíčního cyklu!!), sotva na třicet. Zajímavé. A co z toho, že :(

 3. 3. a cítíš se nakolik? tedy než se ohlédneš je člověku devadesát a cítí se na dvacet :-))

 4. :-)
  Dřív jsem úplňky nevnímala. Teď si fáze měsíce nesleduju, ale když se nevyspim, tak ráno vím, která bila.
  Tenhle mega úplně a HP jsem pojistila zataženýma žaluziema, jednou černou dvanáctkou a diazepamem. A úplně to nepomohlo, nekecám, že se mi zdálo, že sousedům nade mnou nějak praskly odpady a mně stropem prosakují do kuchyně hovna. Akorát já nad sebou žádný sousedy nemám.

 5. 4 cítím se tak na 34.

  A připadá mi, že kreslením tohohle hohohle se tomu věnuju a rozdmýchává se to.
  Asi by bylo lepší kreslit, jak kocour učůrnul na přehoz…
  Jenže mně to nedá a jdu si tristně kreslit dál :/

 6. Ženo 5
  : -)
  Takže ti sousedi museli být kosmická tělesa, když nahoře už lidští sousedi nejsou. Ha! Způsobil to on, megaúplněk!
  Jak vypadají úplňkova hovna?

 7. 5. hovna prosakující do kuchyně… to je moc pěkný sen :-) a co ji dělala?

 8. zaujal mě Liško hromadný mejdan. co se děje na hromadném mejdanu?

 9. … to spojení “hromadný mejdan” jsem asi ještě nidky ani neslyšela ani nepoužila. Co tím chtěl básník říci, sama hledám – asi že je to mejdan, kde je co nejvíc lidí. Ne jen dva.

 10. 9:
  Ty jsi Ratko nikdy nebyla na hromadnem mejdanu?
  Tam se pije a soulozi.
  Tem mladejm jde oboji,my uz musime volit jedno ze dvou zel:-)

 11. 14. Slyšela jsem o tom a snila. ale neúčastnila. Tedy na mnoha mejdanech jsem byla, a souložili jiní… já ne. nebyla jsem nikdy na klasickém grupáči. Jen mi jeden o tom povídal, jak přivázali holku k žebříku a jak ji pak všichni ojeli. Oči mi vylezly z důlků… jiný svět.

 12. 16:
  Hovada,no.
  To u nas se holky na ty zebriky vazaly samy a premlouvaly nas,at uz prestaneme chlastat ten absint,rozebirat proklete basniky a pekne nepoeticky jim to udelame.:-)

 13. 18. ona se taky sama vázala… :-) vím která to byla. svým způsobem jsem jí záviděla. …

 14. 5
  Měla jsem na dnešek podobně kravinózní sny. Zdálo se mi, že jsem ve vile Vyvolených, ale vstupovalo se tam ponorem pod vodou, asi jako když jde člověk z vnitřního bazénu do venkovního protiproudu nebo když se zachraňovali v Dobrodružství Poseidonu a museli takhle cosi uvnitř lodi podplavat. A když jsem to podplavala já, tak jsem se dostal na velkou zahradu té Vily, a tam byly žirafy, ale dělaly hlavama díry do stropu.

 15. 12
  Na mejdanu se sice často dělá totéž co na orgiích, ale při mejdanu mi to přijde, že je to hlavně z veselosti a bujarosti po chlastu, tak nějak šuk šuk tama jdem zas pít, zatímco orgie jsou plánovaný a sebevážně sexistický. :-)

 16. 16
  To je taková šukací myslivecká latina. Kdekdo o tom vykládá, jak zamlada všichni jednu… Ale když na to přijde, tak se moc málokomu chce do holky po někom jiným. :-)

 17. 16,17 tfuj, tfuj, nehrám. (jak praví klasik)

  20 joooo, to je dost zajímavý, žirafy a díry do stropu a podplavávání (jo,to bejvá v dobrodružnejch filmech)

  21 já žádný šukací mejdany ani orgie nechci, tfuj tfuj nehrám :)

 18. 26. já je stejně viděla akorát v televizi…v reálu se rozprchli do všech koutů. A já šla domů.

 19. zažila jsem dva naprosto šílené mimoňské mejdany, které si pamatuji dodnes. Vánoční večírek v mém prvním zaměstnání po návratu do Česka… a slavení narozenin sousedky v Breitenbachu kdy jsem odjeli na disskotéku do Wörglu a muži se nám starali o děti, z toho dva kojenci,jedna těhotná a jedna byla v teplácích konvičkou na mléko.

 20. 31. vypadávají mi písmenka. jednu jsme chytly po cestě z kravína i s konvičkou na mléko. Vtáhly jsme ji do auta i s konvičkou :-)

 21. Jé a dneska se zdál sen mně.
  Že můj kamarád z dětství mi napsal sms a tam bylo “Kde domov tvůj…” a dál si to nepamatuju; bylo to v tom snu hufglovské vyjádření zájmu od Hufa, že jako chápe, že už mám dost, a proto se ozývá.

 22. 36. to je pěkné… a mě se zdál sen se Saulem a jeho cigaretami :-)

 23. A já přispěju snem superúplňkovým, který mi povykládal mladščí synek včera večer – že šel se čtyřma spolužákama kolem našeho rybníka (toho velkýho, pod hrází zámku) a tam policajti a pět velkých černých pytlů lovili z toho rybníka – samý mrtvoly.
  Pak šli ti spolužáci dál za město, seděli na mezi a hulili jointa, načež jedna holka mezi nima najednou natáhla ruce a uškrtila svýho mladšího bratra (v reálu žádnýho nemá), načež si fikla žíly.
  Mládě mi to včera vyprávělo s tím, že doufá, že na dnešek se už normálně vyspí a nebude se muset uprostřed noci vydejchávat.

 24. 37
  a jaký má Saul cigarety?

  38
  jooo, ohooo.

  39
  Horror.
  A mně se poslední tři noci zrovna spalo obzvlášť dobře. Při tom úplňku.

 25. 40. taky se mi spalo dobře… sny jako zpestření. Značu cigaret neznám… takové obyč. žeby startky?

 26. 41
  Forever´s gonna start tonight.
  – mi připomnělo slovo startky.

  Tak jsem to šoupla do levého sloupce s písněmi. Bonnie Tyler.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *