Klokan se stěhuje

KOMIKS

01-07-15-1-500

 

01-07-15-2-500

01-07-15-3-500

01-07-15-4-500

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Klokan se stěhuje

 1. Přeji nějaké další přátelské zvíře jako nového spolubydlícího! A přesně, nebýt nažehlenec je základ. Já už bych to po těch letech, co se nám rozbila žehlička a nebyla nahrazena, stejně snad ani neuměla. Nehledě na požáry a zranění, které by u nás byly daleko pravděpodobnější, než úhledný komínek prádla!

 2. I ten Klokan! Ten ale musí být zamilovaný, drží ho to jako klíště…mrzí mě, žes přišla o tak dobrého parťáka a my o komiksového hrdinu. Tak jako psice… ať se do baráčku nakvartýruje někdo s kým se dá žít v souznění… :)

 3. Děkuji srdečně jménem celé společnosti!

  Pan domácí se mne taky ptal, jestli o někom nevím. Vzít někoho trochu známého je prý lepší než neznámého, jojo.

  Tak jestli máte někdo zájem, dejte vědět. Klokanův pokoj je největší, skoro 50 metrů. V podkroví.
  V létě tam má hic.
  Narozdíl od mého malého pokoje v přízemí, kde je chládeček. V každé roční době; v zimě je v klokanárně teplo, u mě ani ne.

  Parkovací místo na dvorku zajištěno. Sympatičtí sousedé, andulka v kleci modrá (v přízemí), trávník, venkovní posezení se stříškou a zimolezem a tak. Tři čtvrtě kilometru na autobus a do obchodu ještě trochu dál.
  Ideální.

 4. ad 3: ……… a Liška sousedkou – ideální. P.S. pozdější snatek možný, spojeno s propojením teplých a chladných pokojů. Čili prostor je vhodný hlavně pro pány, přiměřeného věku, vzdělání, inteligence, zajímavý týpek, milovník či produkující nějaké umění, hlavně ne bačkora a zápecník, galantní, finančně aspoň standardně zajištěn (se přistěhoval pouze z touhy po dobrodružství ……….s Liškou …………. jo! a nesmí krást čokolády! (ani nic jiného) :-).

 5. Lenko :-)
  Když jsem řekla sousedovi, že nebudu chodit s panem čokoládovým, mrsknul tělem a řekl hned:
  “Tak se nemám odstěhovat?”
  To je celej on, Klokan, srandičky a dvojsmysly a okamžitá nabuzenost, jakmile jsou v dohledu ženský :) – Na to já mu už kdysi řekla, že jeho vyvolenou beru vážně a hotovo. Nežertuju a nic nebude.

  Když se ti dva setkaliu večeře, Klokan a pan Čokoláda, oba je (nezávisle postupně) okamžitě napadlo, jestli pan čokoládový si nemá najmout pokoj Klokanův. A oba to řekli nahlas. Oni skoro myslej nahlas.
  Je to osvěžující, je to úlevný, ale není příjemné pomyšlení, aby jeden z nich někde vyprávěl, že při orgasmu křičím “Ó Bože!” – Ne, to nekřičím, ale takové věci oni vyprávějí o jiných.

  Přijde mi, že chlapi vždycky vyprávějí své ženě / milence víc o svých minulých ženách, než ženy o mužích. Nebo ne, nebo jen mně vyprávějí a já jim skro nic? – protože si říkám, že to není jejich věc a že nechci porovnávat a nechci, aby oni se tlačili do porovnávání a ještě z toho znervózněli :).

 6. 5.
  Asi je to typem mužů, které přitahuješ (a oni tebe).
  Já mám opačnou zkušenost. Přestože mě občas láká(-alo) něco o minulosti povykládat ( i když ne ty detaily, co naznačuješ), tak “moji” muži o svých ženách či bývalých ženách téměř bez výjimky mlčeli jak hroby a byli vůči nim naprosto diskrétní a loajální.
  Což v případě současného nevztaha platí dvojnásob, ten zarputile (až naschvál, přijd emi, když se přímo zeptám) mlčí i o věcech, co by byly normální, kdyby někomu, s kým spí, řek. :-)

 7. ru,
  aha?! Mně se spíš hned svěřujou a vypadají, že je to úleva, a smějou se, asi chtějí dát “k lepšímu” historku, jak se nakonec ukázalo, že jejich milá (co jsem jí podobná) je lesba apod. :) – ale ne všichni, někteří jsou přiměření a diskrétní, to je pravda. Většina se ale svěřuje. Já ne, jen když se ptají. Nejčastěji proč jsem se rozvedla. To se nabízí. Ale i tak se snažím nemluvit o intimních věcech někoho jinýho, než jsem já.

 8. Já se taky neptám. Přijde mi divný se ptát na minulost s někým jiným.

  Když jsme se jednou dostali na téma důvodů našich rozvodů, oba jsme z téměř položených otázek vycouvali, evidentně oba pod tlakem představy, jak nepříjemné je muset to vysvětlovat, tudíž logicky vyplynulo taktní ponechání detailů smrti v čase a nenucení toho druhého do takové nepříjemnosti… Co sám nechceš, nečiň druhým…

  Ale třeba kamžeto ode dneška vlastně nastoupil do té nové práce, to by mi teda říct moh. :-D

 9. ad 5: Mě by zajímalo, co by řekl Klokan, kdybys řekla: “Ne, nestěhuj se, já tě (tu) potřebuju.” Oni chlapi často zkoušejí, zkoušejí, ale často je jen za strachu z odmítnutí z toho uděljí legraci. Kdybys o Klokanovu přítomnost stála, řekni mu to. Přece když usiluje o nějakou, neznamená, že nepřehodnotí situaci. Třeba se upnul na někoho nesmyslně a dojde mu to.

  J. o jiných ženách taky nemluví a dobře tak, to mu slouží ke cti. Navíc by toho asi nebylo konce, protože za tu dobu, co žije, měl jen jeden dlouhodobější vztah a jinak na otázku, jak dlouho trvaly jeho “vztahy”, odpověděl “průměrně třičtvrtě roku”. Na to se dalo říct jenom “Aha.” Tedy mou metou :_) byl ten třičtvrtěrok. :-) Už jsme spolu/nespolu (neustálé dobrodružstí) skoro dva roky, tak si říkám, že jsem asi fakt dobrá :-))))) anebo spíš stárne a nebaví ho pořád někde běhat za ženskými. :-)

 10. Abychom to nezařekly a k Lišce se nepřestěhovala nějaká úča! Co ráda poučuje, žehlí a nesnese pánské návštěvy!

  Ačkoliv třeba by to byl úderný motiv k tomu, aby ses nezdržovala doma a na toulkách potkala někoho zajímavýho.

 11. Lenko,
  to já radši nechci vědět, co by řekl Klokan.
  Já chci kamaráda Klokana, ale ne partnera Klokana. Klokan je přesně ten typ, s jakým jsem zvyklá kamarádit už od dětství (a ne bez občasných narážek nebo erotických bleskových myšlenek na obou stranách; proto to kamarádství možná dlouhodobě neztrácí na atraktivitě).

  J. asi poznal, že ty taky dlouhodobě neztrácíš na atraktivitě!

 12. psice,
  to možná jo. Už teď si říkám, že v neděli budu doma malovat si mráčky na zahradě nebo něco takového domácího, když jsou ta vedra. Už pomalu zavrhuju myšlenku na to, jít na výlet. I dvoudenní, když je volné pondělí.
  Vyrazit ven za dobrodružstvím by bylo lepší!

  (Ale musela bych být pořád v dosahu Prahy, protože tento týden mám alarmovou pohotovost a to znamená, že jsem pořád na mobilu a kdyby byl v práci poplach, musím tam okamžitě jet, protože policie už tam bude čekat.)

 13. ad 11. Klokan kamarád: Aha :-( , škoda, myslela jsem si, že bude ještě nějaká skákací zápletka. Nebude, no dobře. ……. Bude jiná!!! :-) …………….. a s jakýmpak zvířátkem??? Co si takhle vymyslet ideálního …… Lišáka? Vlka? ……….. kterého zvířátka bys chtěla mít za partnera? Třeba se tak dá začít. Přezdívkou …………..
  Já jsem si třeba koupila před dvěma lety maňáska, hrozně hezkýho a milýho, hned jak jsem ho uviděla, jsem si říkala, že toho malého Jardu tu nemohu nechat. A za dva měsíce tu byl velkej chlap, kdesevzaltusevzal.
  :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *