Liška se ubytovává

VÍKEND V OLOMOUCI

m40

p1

p2

p3

Ta zajímavá stavba uprostřed trávníku připomínala trochu synagogu, ale druhý den Liška zjistila, že je to Husův sbor.

p4

p5

p6

p7

p8

Ranní výhled z okna:

m08

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics, Zákoutí a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Liška se ubytovává

 1. Docela pěknej výhled z okna, na to, že je to hotel a střední třída. Ten pokoj 53 má taky takovej? :-)

 2. ru 1
  to je dobrá otázka!
  Myslím, že bude mít výhled víc na stadion než na město, véc napravo. I když ještě v tom výhledu vpravo byl vidět pěkně i sv. Michal, ale nechtěla jsem ho rvát do fotky, nechtěla jsem na ní mít moc ten smrk vpravo, aby mi odděloval ty kostely na obzoru.
  – Ale těžko říct, moje orientace v prostoru není tak dobrá, abych si uměla představit, kam vedla okna toho pokoje na druhé straně patra.

 3. To je dobrej chyták! Už se vidím se svou roztržitostí, určitě bych se dobývala taky a ještě vztekle pokopávala nohou, pokud bych byla navíc hladová:) To ti nevím, jestli šlo o nejluxusnější pokoj, když se tam pořád dobývá plebs s podpalubí s podobným číslem:)) Ale! Má to potenciál pokračování příběhu. Třeba se příští večer Liška a tři Budvaři zase budou dobývat do cizího pokoje a vyjeví se, kdo je jeho skutečným návštěvníkem!

 4. psice, ru
  vy byste mohly psát povídky nebo romány s pointou. Tady se toho moc nedočkáte. Jen záchodového závěru.

  A taky dodatku, že ty Budvary nebyly Budvary, jak jsem si pak přečetla na účtence. Byli to Pardálové, tak proto se mi asi zdálo to pivo levný.

 5. 6 ratka
  já, takhle vypadají moje mapky. Zapomněla jsem si ji totiž vytisknout v práci, tak jsem si cestu jen překreslila z počítače. Jednu z nádraží do cíle a jednu z cíle do hotelu. Jinak bych to nenašla.

 6. Dřív jsem bydlela asi tak dvě stě metrů od Blues Rocku, činžák u toho kruháče. Ty jdeš normálně mýma olomouckýma stopama:o)

 7. 8 Ženo,
  jasně, kruháč byl mým šikovným orientačním bodem. Na rohu Dobrovského u kruháče stáli dlouho před domem dva chlapi, v sobotu večer, si vzpomínám (ale asi ta informace není nanic:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *