Liška zatím plány neruší

PLÁNY JSOU ZÁCHYTNÝ BOD…

Teď rychle o plánech a další dva články brzy následují.

Národní divadlo už bude skoro hotovo. Řekla jsem si, že budu malovat divadla, protože to bude vypadat, že jsem znalec divadel. Ale bude vidět, že velký znalec perspektivy nejsem.

Prachy ještě ušetřím a bude to akorát.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics se štítky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Liška zatím plány neruší

 1. Ani si nedovedu představit, jak to musí být děsivé, tak dlouho mít tu bolest stále a stále za zády.
  Mě trápil deset dní zánět zubního nervu, a připadala jsem si jak paralyzovaná…
  Opravdu moc držím palce, ať se Ti co nejdřív aspoň uleví a hlavně neblbni a žádný úklid apod., ať se Ti to zas víc nerozjede. Myslím, že odpočinek je to nejlepší řešení!

 2. To zní dobře, Je mě napadlo že když si ušetříš třicet táců na ubytování v Belgii, tak se do toho vejde i obyčejná myš :-) tak za 300 stovky. Nebude lítat a budeš klidnější:-)
  Jinak mi přijdou tvoje obrázky i povídání takové napjaté… jakože jen čekš kdy tě začne něco bolet a podle mě to nezní optimisticky. Prostě takové napětí vede k dalšímu a to k dalšímu až je to úplně naprd.
  Připomíná mi to mé roky s malými dětmi, kdy jsem byla furt nastražená kdy co šustne a pípne, nemohla jsem spát byla jsem jak napjatý luk. A vůbec jsem se neuvolnila ani si nedpočinula.

 3. Super plány; tak ať už ta bolest odezní a jde se na to! Některé tvoje obraty mě nadchly, cituji: čerstvost a křepkost nečekejte – ať rudý ocas zavlaje a síla se vrátí – … a to Já už mám dost haůůůů i s hotovou liškou… má to jiskru – hmmm, ten rudej vocas ti zatím pořádně vlaje v hlavě, tak už safra ať to je komplet a zahejbáš vocasem a vzlítneš!!! :))

 4. Liška je velmi statečná. Mně bolí dva měsíce hlava a kořen nosu a už malomyslním. Muž zatím snáší moje noční vstávání, převalování, ale tuhle říkal z legrace , že nedávný slib u oltáře ,,ve zdraví i v nemoci” testuju nějak moc brzo. Plány jsou důležité. Na léto jsme si objednali ubytování v ,,rustic hollyday home” v Chorvatku. Vypadá to jak chalupa z šedesátých let poslepovaná ze všeho možného ( co se skrývá za sprchovým závěsem radši ani nechci vidět), ale má to ducha, hezkou terásku s výhledem.

 5. nominku,
  díky, je to blbý mít bolest za zády – třeba kdybych někam jela nebo kdyby někdo u nás spal… radši v poslední době se neděje tak jako kdysi.

  ratko,
  to mě hodně zaujalo, to jak to působí, s tím napětím. To mě zajímá, protože to neumím zvenku vidět.
  Myš – ono nešlo o myš, já samozřejmě zkoušela připojit jak myš, tak grafickej tablet, jestli to bude fungovat. Touchpad byl zblázněnej. Nakonec jsem s tím šla do nedaleké opravny a tam ten kluk prostě ten počítač restartoval, ehm. A bylo to zadarmo : ) No a od té doby externí myš funguje, ale touchpadová tlačítka myši, ta dál nefungují. Což je trochu vopruz, protože jsem pořád v posteli, nesedím u stolu, takže touchpad by mi vyhovoval víc. Ale dobrý, hurá.

  zuzi,
  dík, ve středu před velikonoci jdu potřetí na fyzioterapii, co platím, Vojtovu metodu. Zatím se potom ta bolest spíš zhoršila, tak uvidím tentokrát. Už bych potřebovala zvrat k lepšímu, už ta analgetika jsou moc – zdá se, že asi kvůli nim už opravdujede krvácení do střev, v pondělí jdu na koloskopii, snad to nebude nic horšího. Uf.

  Soňo,
  hlava, to je blbý, to je hodně citlivý místo a otravný, kolem nosu :( Snad to taky rázem odpluje už brzo a bude klid, volno, úleva! V noci to je hrozný, teď většinou v noci několik hodin v kuse nespím, dá to zabrat, aby člověku nehráblo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *