9 komentářů u „Rady mužů mužům

  1. friend zone je ze života :-) jak se rozkecám… tak ten druhý se stává onucí

  2. Jakto, onucí? On je tam taky přítomnej, nejen ty, on je dospělej a má možnosti něco udělat, to rozhoduje on, jestli je vonuce.

    Jestli to mělo nějak souviset s friend zonou, tak to nevím – do té spadají kluci, co se chovají jako kamaradi, a tim nejsou v kategorii potenciálních milostných partnerů.

  3. 1. Někdy mám pocit že ho použiji jak vrbu. Tedy zkonzumuji.

  4. To by bylo blbý, kdybys to dělala pokaždé a pořád stejnému člověku, který si ani neškrtne. Ale tak to asi není, takže je to v cajku.

  5. 1
    Friend zone vidím jinak – jako Liška ve 2. Prostě jsou to tak hodní a kamarádští kluci, že se ta jejich bezmezná ochota mění v poddajnost, podřízenost, a tím pádem ztrácejí sexepíl.

    Na množství mého mluvení tento jev nezávisí.

  6. 3
    To je spíš výraz toho, že je to ten druhý vlastně jedno, jen ho použiješ. Ale tam zase nezáleží na tom, jak se chová on – krom toho, že je ochoten tě poslouchat.

  7. Tak s tou poslední poučkou nevím. Mluvení o sexu na prvním rande mi tak maximálně spustí alarm na úchyláka:) Naopak považuju za prohnaně strategické nenápadně se infiltrovat do friend zóny a až odtud udělat ve správný okamžik finální výpad na vztah!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *