Trocha jemné akce

LETNÍ TÉMA O KOUSEK POPOBĚHLO…

Hlavně ať se tohle nijak nepropojí s fejsbukem!

Stačí, že se už prý dají najít dvě stejné fotky na webu. To mi tak scházelo. Tak prosímvás žádné narážky tam na nikoho, natož na blog nebo na Jelena, ať ho tam uvidíte nebo ne. Taky Tygřice by to mohla najít a já budu radši s ní teď opatrná, po jejím nečekaném dohazovacím večírku.
Později tu možná některé příspěvky zneviditelním. Nejradši bych sem teď nedala nic, poprvé v životě, ale jsem tak pitomě rigidní, že dál všechno nakreslené digitalizuju a chci držet svou kontinuitu. Takže pšššt.

ff70

ff71

ff72

ff73

ff74

ff75

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Trocha jemné akce

  1. To teda fest.
    Já jsem sedíc vedle cítila s ním srozumění. To slovo nejlíp odpovídá.

    Tyjoale teď se třema spolužákama z VŠ celý večer na zahrádce restaurace, se třema nejkrásnějšíma z ročníku a já – pěkné, pěkné – a už jsem doma a balit a stejně ten jelen je neznámejsi a zajímavější, jojo!

  2. 5
    jenže se chovala, jako by byla jediný člověk na světě, kdo je schopen, a musí to ostatním vecpat tak, aby pochopili. Nonic, její úvodní role byla nakonec užitečná, juchů. Teď ještě jestli něco bude dál.
    Uá, musím rychle balit, nebo mi ujede vlak. Za hodinu jede.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *