46 komentářů u „Zimice

 1. Jo!
  Stihla jsem během devíti minut nahrát tyhle fotky komiksu do počítače, každou vyříznout, upravit, zmenšit, nahrát sem na web, vypnout počítač, uklidit foťák.

  Teď jsem se přesunula v rámci pracoviště k jinému kompu, na službu do osmi. Ahój!

 2. …a vymazat fotky z počítače, vysypat koš a vymazat historii v prohlížeči…

 3. 2. když vymažeš historii v prohlížeči… je ještě někde uložené co jsi si prohlížela? … třeba na jiném místě, pro tebe neviditelném.

 4. 2
  to je slovo!
  Ve svým počítači v práci to nedělám, fotky tam nechávám a historie se mi maže automaticky.

 5. 4. to já vždycky počítala s tím, že si někdo prohlíží se mnou… a čte co píšu.

 6. 2
  doma v mámině notebooku mažu i historii pokaždý před vypnutím a snad dokonce používám jiný prohlížeč než ona (ale ona nic moc nepoužívá, párkrát do týdne mail). V práci, kde jsem teď, používám taky jiný prohlížeč než ostatní a ještě tu historii vždycky smažu.

  Jo málem bych zapomněl, já chci psát tu závěrečnou práci teď, dokud je klid.. No uvidíme. Proložím to blogy!

 7. všimla jsem si… že když něco hledám tak mi tam naskakuje automaticky to co jsem si v minulosti prohlížela, a to i po vymazané historii. tedy je klidně možné… že ještě někde jsou prohlížené stránky. mimo historii

 8. ratko 7
  to si musíš taky extra něco zaškrtnout, aby se ti vymazalo. Záložky, Našeptávač nebo Pamatovat si nějaký jména nebo co. To mažu všechno taky.

 9. 8
  … nevýhoda je, že na vašich blozích, když komentuju, vždycky znova vypisuju jméno, leckdy i web a mail.

 10. Ha,
  pořád koukám, že ani ru ani ra nepíše. A v mezičasech toho jukání píšu tu závěrečnou práci a posunula jsem se na stranu 19. Přijde mi to ale rozvleklý. Rozhodla jsem se, že za dva odstavce tam napíšu poslední ukázku rozhovoru a pak něco jako “žili spolu až na věky” nebo spíš “a tak to pokračuje dalšího půl roku.” A pak druhá dvě teoretická okénka a nazdar.

 11. 10. čím méně tím lépe :-) budou ti všichni vděční

 12. 3
  Šikovnej ajťák vytáhne až do defragmenatce ledacos.
  Normální uživatel ne.
  Bacha na dnešní děti, kolikrát ještě neumějí pořádně číst, ale v počítači vylovit cokoli umějí spolehlivě. Včetně jim zakázanýc stránek. :-))

 13. 8
  Jj, tak. Je tam spousta voleb a čtverečků k zaškrtnutí.
  Pokud je nemáš zaškrtnuty, nesmažou se ti. :-)

 14. určitě…. kdyby to bylo moc dlouhé, ostatní by to museli dlouho číst :-)) máššto akorát :-))

 15. 10
  Nějak nestíhám, v práci už zas šéf kumuluje a vrší, mírná úleva po Dušičkách pominula, do toho mě bombarduje problémy a požadavky maminka, řeším kotel a eventuální přestavbu topení s topenářem a elektrikářem a studuju kdeco kolem toho, doháněla jsem zazimování zahrádky…
  A pak si dám večer ty dvě deci a jsem mrtvá.

 16. 17 ru
  ajaj. Tak ať to máš trochu víc v klidu teď o víkendu!

  Já si pojedu pokecat s kamarádkou, vyskytnou se tam i další holky, vyrobím do práce ten adventní věnec a bude. Těším se na pokec. Když nebudu tady na netu na pokec s vámi, tak budu mít pokec naživo. Obě varianty mám ráda.

 17. Mně to přijde na čtení fuk, jestli dvacet nebo dvacet tři, hlavně když ne šedesát, jako diplomka, ale je jasný, že když celkově bude práce slabší, tak víc stránek je aspoň trochu plus do rovnováhy, jakože větší snaha. :-)

 18. 17. to je TEN topenář nebo jiný? Celkem by mě zajímalo jak to vyřešíte.

 19. 18
  Nebudu mít, zítra jedu k mamince, cestou se stavuju u tatínka pro další stromky kolegům, vezu s sebou škmirglpapír a lepidlo na tapety (hádejte na co) a večer mám ten třídní sraz ze základky, takže to bude docela záhul.

 20. 19. řekla bych že naopak… slabší práce a ještě hodně stránek je zaručeně otravná…. pro ty co to musí číst :-)) řeknou si, probůh… to všecko musíme přelouskat. Když je to dobré tak jim nevadí že je to dlouhé.

 21. 22
  Ne moc stránek navíc. Jen trochu. Což dvě tři jsou. Ale slabší práce a právě přesně jen dvacet stránek – to už zavání tím, že autor to tak nějak cucal z prstu, a by to na tu normu vůbec nějak natáh a víc nemusel.

 22. 20
  Zatím nijak asi pudu do elektriky. Topení něčím jiným nechám jako záložní,. uvidím, jestli jen po dobu, než se mi rozpadne kotel, nebo ještěli pak pořídím nějaký jinýmalý,a by na něj nebyla potřeba revize, nebo jestli přestavím byt a pořídím krbovky.
  Ještě nevím.
  Bude to taky hlavně chtít dotáhnout to zateplení.

 23. 21 záhul to bude. Lepidlo na tapety – na co? Na tapety?
  Třídní sraz bude určitě v něčem překvapení.

 24. Ha, končí služba.
  Našla jsem si kousek teorie na netu (i když o tom zas moc literatury není – ale vlastně mám doma jeden článek v angličtině, četla jsem ho už dvakrát a asi teda použitelnej nebude, když si z něj prd pamatuju), to je prima, a získala jsem trochu ponětí, kolik hodin asi ještě potřebuju na dotažení práce. Šest by mohlo stačit… Snad.

 25. 32
  Nožejo! Mně teď chybí hlavně nějaká trička, nejlépe úchvatňoucí sexy a přitom nevulgární. Ne klučičí. Neplandavá.

 26. Už mám další dva komkiksy (jé,to je dobrej překlep) hotový v notýsku.
  Tak se “píšou” články rychleji než psaním.

 27. Já nemám nic, doteď jsem hledala a zkoušela a kombinovala a ještě honem něco přepírám, stejně je to zas z nouze ctnost, nevadí, užiju si to jinak než oblečením. :-))
  Ale článek už dneska nedám, už se mi zavírají oči a bolí.

 28. Nestraš!! :-))
  Zrovna jsem si dopilovala nehty (nejhorší bylo je zbavit všech zbytků barviv a lepidel z práce) a jdu se sbírat k odjezdu.

 29. To mi ani nepřipomínej – dneska bylo echtovní pondělní ráno.
  Ale hrozný. Ani v osm hodin jsem ještě nevstala :(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *