26 komentářů u „Skunk a Chřestýš

 1. Je to vyfoceno, není to scan, a jak tak koukám, zítra to naskenuju, protože je to rozmazanější, než se mi jevilo při upravování.

  Komiks je volně inspirován šestým setkáním s Akčním hrdinou.
  PS: Já jsem Chřestýš.

 2. Chřestýš je vtipnej a pan Akční hrdina v roli skunka velmi tajemný!:) Ale zkrátka odmítám akceptovat, že by pan Božský třebaže v sebeobraně páchnul po žluklém másle! Nebo máslo s čajem, to je tibetská specialita, že by něco na ten způsob? Nápovědu!

 3. Akční hrdina vůbec nepáchne – proto je trochu blbý, že je skunk … to vzniklo vlastně náhodou. Prostě jsme viděli obrázek skunka. Inspirací komiksu byla snídaňová akce, kterou skunk popisuje. Chřestýš byl vybrán skunkem – asi jako zvíře, které žije na stejném místě jako on.

  Takže byly dány postavy a nadpis a můj záměr udělat z toho komiks. Ty dialogy jsem musela nějak vymyslet. Dost mě to bavilo. Doufám, že inspirace vydrží nebo se přemění zase v jiné zvířecí hrdiny.
  Těším se, co na komiks řekne skunk.

 4. Milane,
  díky za odkaz! Hébička je pěkně hravá!

 5. … a koukám, že na lepším monitoru ten komiks ani není tak tragicky rozmazaný jako byl u mě doma :-)

  psice,
  ano, skunk si později vzpomněl, že by mohl být raději lama než skunk a pít čaj s máslem, ale zatím jsem ho nevyslyšela.

 6. chřestýš sa ptáčkem na ocasu je nepřekonatelný :o)) jakože chřestí a chřestí a furt mu ně+jací ptáčci sedají na ocas :o))

  SAkunk je nevypočitatelný, někdo sae mu nelíbí a šup, je hluboce osmraděn. tedsa vxylilsa jsem sai ksafe late sdo klsavesanuixce sa tsak furt msažu nuě+jsaá písamenusa. tsakhle to vxypsasdaá ksdxyž píšu nuormálnuě+.

 7. ratko :-DDD

  Takže novou klávesnici. Doufám, že to není notebook.

 8. :-)))Liško, moc pěkný. Had a jeho smysl pro hudbu mě pobavil :-)))ratčin komentář vypadá, jako když potkala skunka a umyla se v másle a čaji, nebo co…

 9. …ten skunk je wellmi krásny a milý. aspoň teda ten nakreslený ;-) a má taký premýšlivý pohľad ;-)

 10. takže mám novou klávesnici. ale je to teda pěkný šmejd :o) stála celých 140 CZK

 11. Komix je moc hezky nakreslený. Kresli! Kom-mixy! Určitě by to chtělo pěkný delší příběh.

 12. Zrovna přemýšlím, jak si přivydělat – kolegyně mi už několikrát říkala, ať si udělám internetové stránky a nabízím tam výrobu pozvánek (protože v práci už jsem jich vyrobila spousty, dala bych je tam na ukázku).

  Tak že bych nabízela výrobu pozvánek a komiksů na míru jako blahopřání? Možná… Kreslit můžu i líp, dát si záležet, připravit si to; ty svoje komiksy dělám jen tak rovnou.

  A tohle by šlo třeba nabízet na fleru? Já vlastně nevím, moc tam nechodím, ani nevím, jestli je to zadarmo, jaké jsou podmínky… a tak. Asi to prozkoumám.

 13. … pro přehled: tenhle komiks na jednu A4 jsem dělala postupně celé odpoledne, asi 4 hodiny, protože jsem vždycky udělala kousek a pak musela promyslet, jak to bude dál.

  Překvapilo mě, že to trvalo docela dlouho. Myslím, že ty liščí komiksy byly rychleji, už si to nepamatuju.

 14. Tak a brzy budeme mít po žížalkách. Bloguje bude 30.6. končit. Se svými znalostmi na přestěhování blogu asi nebudu jen tak stačit. Uvidíme. Nuž zálohujme, stěhujme se a dávejme si vědět.

 15. Lenko
  to víme už pár týdnů – buď zálohovat a přesunout se indivindi na jiný blogo-server, anebo se přesunout s laskavou dopomocí někoho (nebo dle návodů, které někteří uvěřejnili i pro ostatní) anebo taktéž s laskavou dopomocí otce bloguje Arthura Denta a tomu poslednímu já dávám přednost, fandím, doufám, těším se, očekávám a počítám s tím, že zaplatím.

 16. Budu u něj archivovat. Pokud budu chtít pokračovat v rulisím psaní, začnu znovu jinde a na tohle jen linknu.
  Třeba je to právě znamení, že už je tohle hotovo. A uzavřeno. Pro mě. :-)

 17. Pro mě je to informace nová, já se moc často nepřihlašuji.

  A u Arthura Denta je prosím pěkně kde? Na WordPressu?

  Jinak návody jsou fajn, ale ne pro blbce jako jsem já. Něco jsem zálohovala, ale moc dobře nevím co s tím, navíc se mi zazálohovalo, zkopírovalo jenom máloco. Počítačovému jazyku nerozumím a vím, že existuje java skript a php a že to není to samý a tím to končí. Asi během následujících nocí všechno proberu, co za něco stojí tak si zkopíruju do wordu, aby to úplně nezmizelo v propadlišti dějin. Asi 345 (nebo 375?) příspěvků …. to je teda darda to jenom prolistovat. Ale samozřejmě stojí za uchování jenom máloco, to je jasný.
  Hmmm, změna je život.

 18. u Arthura Denta je na misantrop.info
  pod článkem
  http://www.misantrop.info…gersky/

  a Modona už je přesunuta na blokuje.cz

  a pojede to pod systémem wordpress. Snad to pochopím…
  Archivuje se starý blog do .xml a to asi lze přímo z editoru bloguje – na to jsem se ještě nekoukala. Protože myslím, že bych to zvorala.

  jsem na to úplně blbá, vůbec tomu nerozumím…

  Nakonec musím zvolat: Díky Bohu za Arthura Denta!

 19. Tak jsem to vyřešila. Kdyby něco, jsem na

  http://povidanislenkou.blogspot.cz

  a ty starý fláky si přetáhnu jen pro sebe nějak, někam, někdy.
  Je mi líto Rojovy krásné šablony, ale takhle jsem o trochu zelenější, čerstvější, šťavnatější ….. :-)

 20. kdyby náhodou někdo věděljak to udělat abychmohla u blogspotu komentovat budu veeelmi vděčná :o) zatím je to beznadějné. u některých to donedávna šlo ale jakse zda, blokuje se to postupně u všech kam strčím nos

 21. Lenko,
  ahá, díky za odkaz!!
  Já myslela, že je jen blogspot.com a on je i .cz …

 22. ad 25: Já jsem si myslela věcí ……
  ad 24: Už jsem to prozkoumala a pořešila a mělo by to teď fungovat.
  Pokud můžete a chcete, zkuste to. :-) Mně to funguje fšechno dobře, ale zvnějšku je to něco jiného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *