Čas na něžnost (1)

rameno

Vracím do hry erotiku. Mám pocit, že jsem ji někde nechala zapomenutou válet. Stačí odhrnout několikery kalhoty z hromady, pohozenou podprsenku a kabelku, abych ji zase našla?

Mám převlíct postel? Mám se převlíct?

Chci si koupit nějakou sukni. Koupila jsem si před měsícem krásnou, zajímavou, drahou, dlouhou až na kotníky. Mám z ní radost – ale nosit pořád jen tu samou? Teď potřebuju jednu ke kolenům; ty, co mám, jsou na léto. A já ji chci na zítra. Na listopad.

base

A co je na prvním obrázku nahoře? Je to montáž dvou minivýřezů ze dvou fotek. Podle skutečné události! :- )

Světlejší plocha je moje rameno, paže. A tmavší plocha jsou vlasy někoho jiného. Něco mu spadlo na zem. Když jsme vedle sebe seděli. A já na něj moc neviděla. Už to nějakou chvíli trvalo, co jsme se na sebe neobrátili – když tu mu něco spadlo na zem. Jak to zvednout… Zvolil způsob, kdy zůstal sedět na místě a ohnul se k zemi a přitom štrejchnul vlasama nad čelem o moje holé rameno. Mmm a to bylo takový erotický.

Takže doufám v další jemné události, abych měla víc příležitostí zase najít svojí zahrabošenou něžnou strunu. A více si ji vypěstovat.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výštěky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

32 komentářů u „Čas na něžnost (1)

 1. něha, ženskost podporuju :-) ten příběh dál není důležitý.
  ale je fajn ten nečekaný lehounký podnět, který brnkl na strunku v tobě. :-)
  podzim – pro mě každým rokem hodně intenzivní, sytý na dřen- v dobrém i zlém.

 2. Zvláštní, na tu dlouhou sukni až na zem jsem měla před měsícem taky chuť, jen nebyla drahá, naštěstí. Protože jsem ji měla jen jednou, nějak ke mě nepřirostla. A něžný podzim? Spíš tak něžně temný. Trochu plesnivý a trochu teplý od zahřátého hrubého svetru. A voňavý po skořici.

 3. psice,
  “Trochu plesnivý” :-DD

  Já prohlížela v obchodě sukně a přitom jsem si vzpomněla, že mám jednu modře kostkovanou a tu si zítra vezmu. Snad k ní najdu nějaké triko, jestli jsem jich moc nevyhodila…

 4. 3 barčo
  sytý podzim no je to fakt, že na podzim leccos po létě dojede nebo vyjede nebo už není a tím se to zdůrazní…nebo co já vím. Určitě k nějakýmu usebrání podzim navádí. Jen to nepřehnat. A zas by byla škoda ho vůbec nevyslyšet a jen sedět v těch hospodách jak jsem propagovala dřív.
  Měla jsem to heslo: v listopadu zalezu do hospody a vylezu v březnu. I když jsem ho beze zbytku nenaplňovala :)

 5. Něžná struna – co se s ní dá všechno udělat, když se jí člověk chce věnovat… rozeznít, rozvibrovat, občas jemně brnknout, zatahat za ní, naklonit se k ní, aby byla líp slyšet.
  Naladit! Se dá.
  Taky škrtit žejo, ale to nééé.

 6. 8. je fajn to umět… být něžným. já to neumím :-( nejsem něžná ani trochu.

 7. 5
  ještě ad vůně skořice, ale ne tak chutně:
  přišla jsem domů a vyvětrala v obýváku, protože v poslední době to tam kocour nějak zasmraďuje. Ale říkala jsem si, že to tam dneska smrdí jako blitky. A nikde nic, jen jsem namátkově postříkala gauč na několika místech sprayem (který taky docela smrdí, ale co), zavřela okno – a zase smrděly blitky. No, byly pod stolem.
  Tak zase větrám.

 8. 12
  v tom případě jdu hledat nějaký něžný struny. myslím že mám několik náhradních strun ve skříňce, kterou jsem ještě od dětství neuklízela…

 9. Jééé, máma odjela na Dušičky a já nevím, jak se zapíná televize :-))
  To je teda trapný. Kterej čudlík první a jestli set top box napřed nebo potom… mně to nejde, jde mi jen dvojka a to černobíle a tam je o Stalinovi. Já chtěla Michaela Douglase.

 10. Mělo by to bejt jedno. To pořadí. Problém bývá spíš ve volbě správného ovladače a správného čudlíku na ovladači. :-)

 11. 14
  á, už to jede, ale použila jsem příbuznou na telefonu :)
  Mezitím jsem zjistila, že na stanici art je divadlo, Moliere, tak to možná vyhraje nad M.Douglasem.

 12. Skvělý! :-))
  To já minulý vánoce v bývalý svojí, nyní už bývalomanželově chalupě, když chlapi odešli na půlnoční do hospody a tchyně spát, vypínala televizi se settopboxem nakonec vytažením ze zdi. Protože jsem to vždycky vypla šudlíkem – a ono to za pár minut naskočilo znovu.

 13. Já mám podzim rád.
  Obdivuju ranní chuchvalce mlhy v údolích, cáry mlhy podél cesty, mám rád barevnost lupenů a to jak šustěj pod nohama. I v tom blbým městě se to nechá zažít, když jde člověk po ulici, kde ještě neřádila motorová pila nebo uklízecí čety.
  Podzim mi voní.
  Mám chuť na svařák a pečený brambory.
  A deště nevadí – celý léto nepršelo, tak aspoň teď a navíc o víkendu potřebuju sázet stromy a na to je mokrá půda zatraceně potřebná.

 14. Saule,
  pořád prší spíš málo.
  Mlha dobrá! A barevný nebe je nejlepší na podzim.

  ru,
  my ho vypínáme tak, že z něj vyndáme el.šňůru. Jinak to zlobí.

 15. 20
  Aha, takže vlastně stejně jako tehdy já. :-))

  Jinak letos zjišťuju, že mám taky podzim ráda. Líbí se mi. Je to zas jiný než léto a najednopu mi to nevadí, najednou si to taky užívám.
  Eště uvidím v zimě. Tu moc nemusím, neb už mi zebe.

 16. 21
  ajóóó, ratko. Seš ratka, žejo…

  19
  Sejro,
  promiň, tvoje přítomnost zde je tak nečekaná a vítaná, až jsem četla jen první písmeno a označila tě za Saula :( Omlouvám se.

 17. Liško, já myslím, že nevadí:-)
  Já sleduji, ale nepříliš často komentuji. Přeci jenom, naše světy se v mnoha ohledech míjí. A to nemyslím nijak zle!!!

 18. Sejro
  skvěle, tak to je jedině dobrá zpráva, protože představ si, že bychom se vyměnili a byli každý ve světě toho druhýho, to by byl teda pro mě asi nářez.

 19. 10) Kočíčí blitky jako vůně podzimu taky dobrý! To je náhodou přesně ta rozkladná část podzimu, kterou nemám ráda a zároveň mě fascinuje.
  25) Mně by to náhodou bavilo – třeba jako LARP. A tak na den. Psycho by ale bylo, kdyby si to ten člověk nechtěl vyměnit zpátky. A Žmur teď pracuje na nějakým stroji času z lepenky a plastovejch flašek, tak doufám, že to nebude moc poruchový! O tom totiž sním taky od dětství.

 20. psice,
  ááá, stroj času! To je bomba. Jen aby v něm nebyly taky nějaké organické ingredience, které vám pak provoní vánoce.
  i když… tou dobou už se možná na tom stroji přesunete do dob, kdy vánoce ještě (už?) nebyly.

 21. To by bylo fakt zajímavý, ta výměna!
  Kdybych se stal Liškou, asi jako první bych odnosil všechny rukodělnosti a zápisníky na půdu. A pak nevím, asi bych šel na pivo.
  Kdybych se stal Psicí, vzal bych Žmura na nějakej děsně inteligentní vejlet třeba do podzemí v Příbrami, ukázal bych mu těžní stroj na šachtě, různý nástroje a nářadí, určitě by se mu to líbilo.

 22. Sejro,
  To by bylo super odnosit švechny možná věci na půdu. Mně už docela překážej.
  Jenomže to bych musela mít Sejrovu půdu. Nemám žádnou! Mám špajz, ale už je dost plnej.

  Mayrovka! Tam je to bezvadný. Taky bych šla ještě do nějakého dolu. Příbram,jo? Dobrá…

 23. A já být Sejrem, tak si naleju nějakou domácí pálenici k rukodělné klobásce a pak zamířím do podzemí, kam běžní smrtelníci nesmí! To by mě bavilo. Taky pobavit se se svým synem o teorii relativity:) Na to ještě nemám (bohužel, bohudík?) dostatek příležitostí:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *