Co bych tak řekla …

Na neděli jedu ven, v pondělí jdu do práce, snad dopíšu jeden projekt – chtěla jsem to udělat teď v sobotu, ale zatím nic – všechno dotáhnu a připravím a v úterý jedu na další šestidenní část svého psycho-výcviku. Rovnou odtamtud jedu zase ven, k Akčnímu hrdinovi. Beru si týden dovolené. Dovolenou potřebuju. Jinak nehraju. Snad to všechno klapne.

Dnes jsem si dost zkrátila vlasy. Sama. Jako minule. Ale víc. Proč přenechávat kreativní činnost s překvapením někomu jinému, když si můžu pohrát já!

Na svou krásnou novou baskytaru jsem hrála týden, pak týden ne a ještě dva týdny budu pauzírovat. Po dovolené to zase chci rozjet. Jsem zvědavá, kam to bude směřovat – jestli jako obvykle vyberu pro sebe novou zábavičku, sama si ji prozkoumám, naučím se v tom chodit, potěším se a potom toho nechám, anebo jestli udělám druhý krok a spojím se s někým dalším a dokážu se těšit hromadně, odvážně, bez trémy a veškerých nejistot. Nebo veřejně.

Ještě jednu zábavičku musím rozjet – mám nakoupeno a nashromážděno už dost věcí na výrobu šperků. Jenže mě to nebaví samotnou. Musím uspořádat nějaký dámský sedánek. Anebo si to vzít k Akčnímu hrdinovi, jasně! Nojo, jenže to znamená připravit a vzít všechno už na výcvik, chacha. Kleště, dráty, řetízky, vlákna, hm. To jsou mi zase krkolomné plány. Typické – potáhnu se s obřím nákladem. Šperky by se mi hodily jako vánoční dárky. Baskytara byla sice velmi výhodná koupě, ale příslušenství stálo ještě dvakrát tolik k tomu. A jen za ubytování na výcviku vypláznu dva tisíce, o dalším ani nehovořím.

Ale to neva, je to dobrý! Baskytara a výcvik v psychoterapii vypadají pro někoho možná ujetě; pro mě osobně jako dobrá investice. Teď se mi to tak jeví a byl by můj velkej úspěch, kdyby se mi to tak jevilo i za pár let.

I těch několik dní strávených s Akčním hrdinou se mi jeví jako vhodné dobrodružství; hyn sa hukáže, jaké to bude pospolu déle než tři dny.

Zkrátka všední dění.

Chtěla jsem tím vším prostě říct, že na blogu se objevím v úterý ráno a pak asi až za dva týdny. Během toho času tu budu publikovat nejmíň dva komiksy, přednastavené.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Co Liška a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Co bych tak řekla …

 1. už párkrát jsem se chtěl zeptat, jak ten PT výcvik jde, zatím podle ostatních postů asi dobře :)

 2. já si před rokem a půl koupila djembe v obavách, že se na něj bude po pár měs. prášit, a naopak, považuju ho za jednu z nejlepších investic vůbec! Jeho výhoda teda je, že se k němu nedá přikupovat moc příslušenství, stačí spoluhráči…tak ať se ti dobře hraje a užívej…

 3. Bych nechala šperky na dámský sedánek. Kdyby mi to vyšlo, zúčastnila bych se třeba :-) Něco hezkého dělat rukama, to je super. Já bych si dělala třeba kolážičky. Lepila bych je a tlachala ( a pak bych je klidně vyhodila). Moc mi to ženské tlachání chybí.

  Připojuji se k extláčovi. Taky by mě zajímaly nějaké věci o výcviku. Pocity, prožitky.

  A přeji báječnou dovolenou v náruči milovaného muže. 6 dní! A co budete dělat v tomto ne zrovna lákavém počasí? Máte kromě Toho a šperků nějaký plán?

  Jenom nevím, jak bez tebe tady těch 14 dní vydržíme. :-) Přednastavené komixy, to nevím, jestli je dostatečná útěcha. :-)

  A já řeším u sebe zrovna takové náročné téma a ty tam nejsi …… do prkýnka ……. :-))

 4. 2 Psice: měl bych jedno djemne na prodej. zn. Levně Nechceš druhé ?

 5. Djembe není nikdy dost!!
  V práci jich máme několik. Osobně mám jen jeden protáhlý úzký, údajně kubánský bubínek, co mi dal táta – ani nevím, kdy a kde ho získal.

  Dvě inspirace tu byly z výcviku – jedno bylo o tom, že dojetí je síla, a ne slabost, druhé bylo něco o rivalitě. Snad přijde dalčí téma, uvidíme. Rivalita každopádně jako téma ještě neodezněla, ačkoli se u mě projevuje jen na tom výcviku. Jen když nějaká osoba se chová jako včelí královna. To potom musím nějakým způsobem nad ní zvítězit a zatím mi přišlo, že jsem to dokázala. Možná za týden budu mluvit jinak …

 6. Lenko,
  na tvoje téma už kvačím, to dnes stihnu přečíst. Akorát těch 40 komentářů nevím nevím, jestli zvládnu. Teď teprve pojedu z práce. Tématům zdar!

 7. 4) Tláčo, stále neumím pořádně ani na to jedno a mám jen průměrný počet hracích končetin;)

 8. vidím, že Liške sa dobre darí, mám radosť! zdá sa, že pan Akční Skunk na teba pôsobí inšpiratívne! ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *