18 komentářů u „Dochází mi…

 1. Vrána se už lekla,ze ti dochází trpělivosti s ní.
  Ale vy si to u těch zrzků vyříkáte:-)
  Ja mam teď Breznaka/y…
  Není špatnej.
  Radši ale opatrně,aby ze mne netáhl ještě zítra.
  Včera nám vyhodili jednoho managera,dýchl borec 1 promile.
  I na ranní zbytkac by to bylo dost,ale v poledne….?
  Asi prošmejdím šanony,co po něm zbyly,tam možná ještě budou uložené zajímavé poklady.:-)

 2. 1. asi se ho potřebovali zbavit :-) Jinak by mu “pouze” domluvilli

 3. k článku: napadla mě šedá vrána:-) áááá už zčernala

 4. 2
  mně už domlouvali několikrát,i ti nejvyšší.:-)

 5. 4. žejo :-)) koho si chtějí nechat, toho nevyhodí

 6. 5
  :-))

  1
  Já měla včera Holbu Šerák – ony jí vyšly v testech dobrý parametry. Ty zdravotní. O chuťových nebyla řeč, ty netestovali.

 7. 6. a já zrovna maceruji ostružiny :-) bude z nich šťáva. dělám z ostružin poprvé šťávu. napadá mě, že jak někdo rá maluje tak já ráda vyrábím různá jídla. a nevadí mi pokud je nikdo nejí, to je bonus navíc. ěco jko když malíře pochválí za jeho dílo. Ale to potěšení již bylo, samotné malování bylo tou radostí z díla.

 8. Oni si ho chtěli nechat.
  Ale když debil vleze navatej v poledne k řediteli korporace na vysvětlení něčeho neodkladného a dýchá mu u sdíleného monitoru do ksichtu,tak to je známka jeho zdravého duchovního vývoje ,ale už ne jeho setrvání v tom pekle:-)

 9. 7:
  Ted jsi mne vyděsila.
  Nakonec budou v Louvru za neprůstřelným sklem macerované ostruziny místo…
  Tak ja počkám na nějakou další generaci,která obsah mého sklepa ocení.:-)

 10. 9. to nééé, já patřím k těm bezejmenným obyč. takoví do louvru nepatří.ti sedí doma, jedí a pijou :-) a vyvlučujou

 11. Ahoj Liško, děkuji za pěkný komentář. Bohužel se mi z nějakého záhadného důvodu na blogu nezobrazil, ale našla jsem ho v poště, Děkuji za podporu. :-)

 12. nominku,
  díky – oni tam psali, že komentář byl publikován. Vidět nebyl, ale věřila jsem jim.
  Zítra jedu na výlet s několika hodně sympatickými (a taky velmi vzdělanými) lidmi, co zažili psychózu, budeme taková intelektuální štěbetající skupinka vstřebávající gotickou atmosféru. Snad nám neshoří lokomotiva jako minule a nebudem mít zpoždění :- )

 13. Liško, to samé se stalo i Oby, jakoby to nebralo komentáře psané v noci (podle času příspěvku), což je nějaký novátorský druh diskriminace, zřejmě :-)

  Mě hlavně pobavil ten úvod (“Já tu dlouho nebyla”) páč mi přišlo vtipné odpovědět “Já taky” :-) tak jsem si to střihla aspoň teď dodatečně…

  Ať se ten zítřejší výlet povede.

 14. Hodila by se zrzavá fixka na lišku a na pívo, aby to nebylo diskriminační k vypsané vráně:) A taky přeju pěknej výlet, tyjo, hořící lokomotiva, to jako psychotik fakt nechceš:)

 15. 15 psice
  to je neuvěřitelný – jak to víš, že přesně teď si chci koupit zrzavou fixu! Snad ji budou mít extra. Vymyslela jsem totiž vánoční dárky – pivní tácky s výzdobou – a už jsem je nastříhala, teď je nalepím na korkové placky a chci na ně ještě něco doplnit oranžově a nalakovat je, lak již zakoupen.

  O výletě asi něco stručně napíšu. Když budou fotky stát za řeč.

 16. Coming out: Jsem prodavačka z tvého oblíbeného papírnictví!:) Ty tácky zní skvěle, to je dobrej nápad! Možná bych tam přes tu horní vrstvu na korku ještě lamino, aby z barev nebylo bláto, až po nich poteče pivní pěna. Jestli je teda někdo bude používat k jejich účelu, to by byla skoro škoda.

 17. psice 17 Dobrej coming out!

  proto jsem zakoupila bezbarvý lak a to matný.
  Snad funguje, i když není vidět.
  Jeho bratr, bezbarvý lak lesklý, je v naší domácnosti neblaze proslulý. Toho nemám ráda. Jednak s ním otec natřel kdeco dřevěného, když to předtím namořil, leč neohobloval, jednak kapky toho laku občas někde zůstaly.
  A proto jsem dokoupila i ředidlo S6006 a umeju jím některé kachličky v koupelně.

  Lamino mě nenapadlo. Že by napřed lamino a pak teprve to přilepit na korek… nojo ale to bybylo zas lesklý a připomnělo by mi to ten lesklej lak. Pravda je, že kdoví, jestli ten matnej lak vydrží dýl než pár piv postavených na tácek. pak by se zrzavka rozmazala… no vyzkouším to na pár prototypech, které si nechám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *