Letiště a Letiště

28-08-02

28-08-04

28-08-03

28-08-05

28-08-06

28-08-07

Napřed jsem psala tu část s kocourem na posteli, pak jsem si řekla, že to je ptákovina (ačkoli tam ani nevystupuje Vrána) a že to chce něco k tomu. A aktuálně se dělo, že jsem si chtěla pustit film Letiště. Tak jsem to tam flákla i s Vránou, protože létání by ji mohlo zajímat. A až když jsem ty stránky digitalizovala, došlo mi, že kromě Letiště v druhé části je letiště i v první části!

Tak takhle to někdy vzniká. Jeví se tam nějaká pointa a já o ní nevím.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Letiště a Letiště

 1. Hurá, někdo píše a dokonce Barča!

  Mříže padly a ještě padne dřevěné obložení na jedné straně u okna. Takže i s historizující tátovou lampou (udělal jich asi osm, ještě asi tři máme jinde). Na straně za jídelním stolem obložení zůstane, na to jsem kývla po konzultaci se spolubydlící. Je pravda, že to tam akosi uceluje, uzavírá ten prostor… Ale není všem dnům konec, možná příště padne i ta druhá strana.

  To obložení je nahoře zakončeno pěknou fošnou, té je mi líto. Jenže kam s ní :- ) Uvidím, jak se mi podaří nebo nepodaří to vyhodit celé rohové, anebo to půjde rozmlátit na kusy. Akce zítra večer, kontejner na rohu bude přistaven také zítra do večera.

 2. 2. no, koukám, u vás doma to bude ještě lítat….:-) opravdu letiště :-)

 3. 5
  ještě to zas vyfotím.

  4
  Právě jsem přišla a složila ho – mě z něj trochu bolela záda. Když je to složený, je to malý, ale trochu tvrdší. A na letiště mám jen jedno velkoprostěradlo froté a to mě škrabe do ksichtu. Nahodím jednomístné lněné chladivé. Už jsem nahodila. Kocour bude zas ležet na zemi na koberci v místech, kde ležel na letišti.
  Teď leží ve dveřích koupelny a má přehled o všech dveřích. Snad nikoho dneska nečeká :- )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *