Letní jízda 2013 (5)

STUDENÁ SPRCHA…

kom_jizda2013_05_500

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

30 komentářů u „Letní jízda 2013 (5)

 1. to je jízda! Je to vůbec možný? Jsem zvědavá, jak to se Zloduchem dopadlo a hlavně, co chudák Meggi, že ji tak nechtěl ukazovat…

 2. No, nezavřeli mě. Ani pokutu jsem neplatila. Jen jako naivní sladkobolnej blbec si od té doby připadám. Poté, co jsem policajtovi musela vysvětlovat, že opravdu nemám tolik peněz, abych si napadrť chromou kobylu mohla dovolit živit v boxu ve sportovní stáji a ještě jí doplácet za pronájem pastviny extra, a že to, že na dovolenou jedu tak daleko za kobylou místo na Václavák do Chorvatska je prostě moje volba a že jemu do toho je prd….

 3. Doufám, že je Megginka v mezích normy ok. Zamilovala jsem si ji za dva dny, ještě mě povozila a dala energii. A vůbec..chtěla bych ji pohladit..

 4. čau anino.
  Tak to musíš pokoutně. Přesný popis cesty ti s rulisou poskytneme, šly jsme ji několikrát a můžeme ti říct, kde je borůvčí, kde která chatka, rybník na koupání, jinej rybník, kde odbočíš z cesty po pěšince dolů a kde budeš přelejzat potůček.
  Ostatní podrobnosti,jak to všechno bylo, se objeví příští týden v komiksu. Asi budu dávat dva za den, protože jich je ještě osm a asi ještě bude jeden. Plus budu muset udělat další – mišunk z věcí, na které jsem zapomněla při kreslení. Například jsem nezjevila, že jsme viděly duhu a mašinku a čedič a vynechala jsem i zpěváka jménem Toto Cutugno.

  A bez toho se čtenář mého blogu nemůže obejít.
  Myslím tím sebe :)

 5. Ahoj lištičko..tak potůčky, natož potoky momentálně dlouho přelejzat nemohu, však víš..
  A jinak..lidi jsou všelijaký a asi si umím představit,jak Ru bylo..
  Nemohu moc na net, není kam uložit bílou nohu a bolí.

 6. Nofuj, kdyby neexistovaly zlomený nohy, tak bys je vynalezla ty, … to je hrozný.
  Hlavně ať se to hojení neprodlužuje a ať se můžeš dobře pohybovat…! :(

 7. Toto Cutugno je Ital, co má v ruce kytaru, aspoň o tom zpívá!

  Jinak chování zrzavého zloducha se mi tedy vůbec nelíbí :(

 8. 12
  to vyplývá z druhého obrázku výše. Jenže nebylo vůbec zřejmé, čeho.
  (A hlavně o tom nespekulujme :-)

 9. já snad ani nechci vědět jak to dopadlo s tím koníkem…

 10. aha, teď čtu v komentářích – tajnou stezku k Megii . :-) ale i tak, pokud byl tenhle člověk jejím majitelem …

 11. lištičko, děkuji za optání, náladu mám úměrnou k bílé noze, jsem uvězněna se svou psí holkou a návštěvy tedy mám, ale nějaký výběh alespoň na dvorek..bohužel..ale těším se, že přijde den, kdy pobyt v cele skončí :)
  No..Megginka..ona mě ukázala v pozdním věku, jak krásný je pocit být v těsném kontaktu s koněm.
  Ona nemocná mě snesla i nesla. To se nedá popsat..ty pocity, co jsem měla jen zprostředkovaně.
  Jako holka jsem se bála jet na koni, když byla ta možnost, ne toho koně, ale toho, jak dopadnu.
  Některé děti se mi dost posmívaly, tak tehdy neuvědomujíc si, co se může stát, jsem řekla z frajeřinky, že pojedu klidně na krávě, že je širší :)
  Jasně, že se toho chytly a vysadili mě nějak na jednu. Pochopitelně se jí to nelíbilo a hned mě shodila. Byla jsem trochu pomlácená, ale mohlo to dopadnout hůř. Ale bylo po výsměchu, na krávě jet nikdo nechtěl :)
  K Meggince jsem pak chtěla často a než jsem odjela musela jsem se jít s ní rozloučit.Až se divím, jak silný pouto během pár dnů jsem k ní měla a mám.
  Tak si počkám, co je s ní a jak se má..

 12. Na tu hrubYCY ve slově vysadily.. děti nekoukej :)

 13. anino, Ty máš zlomenou nohu? tak ať se ti rychle zahojí. v těchto vedrech to musí být hodně nepříjemné.

 14. ad 18, ratko, tak, tak..Nejprve se ukázalo pět zlomenin v kotníku a na dalším RTG ještě asi jako bonus zlomenina kosti lýtkové dole. Sádra nechodící pod koleno. Volala jsem ten den s holkama, že jsem se rozmýšlela jet taky, ale na vodu, spíš do vody jsem se dostala i bez nich..Nj. obdivovala jsem potok horský a ledový a vybrala k tomu fakt ten největší kámen, co se mi zdál bezpečný, ale zradil, nebo podrážka :) Zahučela jsem do tý ledárny i při těch vedrech po krk. Hrozně jsem se řehtala, děti taky. No, ale už jsem se nemohla jen tak vyhrabat, ale vyhrabala a 1, 5 km s tím šla, tam se nedá zajet autem. Myslela jsem si, že je to ošklivě zvrklej kotník. A to jsem se měla jít máchat ne do potoka, ale Máchova kraje na Mácháč na týden. Tak nic..njn.

 15. Až někdo bude fňukat, že je smolař, pošlete ho za Aninkou.

 16. Anina 19: uff, fúfú, ňuff! ;-)
  koníkomilná Anina iste porozumie, čo som chcela povedať ;-)

 17. no to je ale debil! to ste museli vyzerať hrozne moc nebezpečne, keď na vás zavolal policajtov!

 18. SV 23
  tovížejo – ru mluvila u plotu, toho se vyděsil hned, a já v pozadí jsem se frajersky opírala o její auto a moudře se tvářila – to se musel leknout taky.

 19. On ten dědek není zas tak moc dědek. Padesátník, tipuju.

 20. Já bych řekla, že mu bylo sotva padesát. Spíš bych řekla, že o trochu míň. Ale možná už si ho v předstvách zkrášluju. Protože jak je zvykem, zapomínám na to špatné a pamatuju si to celé v lepším světle :-D

 21. No, taky jsem původně chtěla napsat, že asi tak stejně starej jako já. :-))
  Ale pak jsem mu přidala. Protože vím, že často lidem hádám míň, než kolik jim je skutečně je. A navíc na dálku blbě vidím, tím spíš, když si sundám brejle po řízení v autě a pak hodinu bulím.

 22. Wien,
  jasně, jako svědek jo. Například letos zjara se ukázalo, že jeden policajt v černém oděvu má narozeniny ve stejný den jako já. A taky jsme se bavili o kevlaru a neprůstřelných vestách (využila jsem informace od pana plk.Skunka o existenci něčeho, co se jmenuje kevlar). A když přijdou kriminalisti, zajímám se o jejich štětečky :) Jednou jsem je donutila, aby mi vzali otisky všech deseti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *