Letní jízda 2013 (6)

PROZATÍM JEDEME DÁL…

kom_jizda2013_06_500

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Letní jízda 2013 (6)

 1. to je blby že jste tu kobylku neviděly. Dyť by se třeba i ona těšila že vidí svoji starou kamarádku. Ten dědek byl divný, anebo jste ho fakt vylekaly k smrti.

 2. Pěkný comics.
  Bohužel chování příslušníků je naprosto otřesné. Pohádky o tom, že vyjíždějí jen tehdy, pokud dají nějakou pokutu se ukazují jako pravdivé.

 3. ratko
  né, přece ještě není konec komiksu, třeba ještě koně budou…

  Sejro,
  nedali, je to dobrý :)

 4. ahááá, to je dobře. už jsem byla z toho celá smutná.

 5. ad 2, Sejra:
  Příslušníci se chovali přímo televizově předpisově: Jeden hrál hodnýho – ten mi jen tiše naslouchal a tvářil se skoro chápavě – a druhej zlýho – ten na mě spustil zhurta, dělal bububu a ptal se úplně blbě, jen aby to bylo hodně na těšlo proti mně a nepříjemný a vyprovokovalo mě to, aby řekla něco, čím se prozradím, že jsem konfliktní a agresívní…
  No, vzhledem k tomu, že já akorát bulela jak amina a říkala, jak tomu nerozumím a jak jsem se těšila na kobylu a jak jsem jen chtěla, aby se měla na zbytek svýho chromýho života dobře a že holt někdo o dovolené jede do Chorvatska a já za koněm… tak pak, když se zas na cosi tak blbě zeptal a já se na to zeptala jeho, jetsli je to fakt možný, že v tomhle kraji jsou všichni tak studený – tak mi to prošlo. Jen se zarazil, ale už neurazil. Ani to neoznačil za urážku veřejného činitele. :-)
  A pak už mluvil normálně. Odložil imidž a bylo to.

  Nebyli tak strašní, ti příslušníci.
  Hysterickou vulgárně urážející ženskou lze na dálku přepokládat snadněji, než napadrť prolhanýho misantropa.

 6. Rulisa: Ještě hráli jeden hodnýho a druhej zlýho? Bože můj…Opravdu už o nich ztrácím veškeré iluze. Za co chtěli dávat pokutu? Prostě jen tak, za nějaký dojem, nebo že jim někdo něco řek a oni tomu uvěřili, aniž by si to ověřili? Fakt blbci, tomu říkám pomáhat a chránit:-(

 7. nno, možno je to myslené tak, že my im máme pomáhať a chrániť ich ;-)

 8. ja osobne som teda o policajtoch nikdy žiadne ilúzie nemala, ale mám s nimi celkom dobré skúsenosti, napodiv.

 9. Ta snaha dát pokutu možná taky byla jen součástí. hry. Když viděl, jak se tvářím a nadechuju, tak navrhl ještě přestupkové řízení u městského úřadu. Tak jsem řekla, že to rozhodně, a žeto buď vyřídím písemnou výpovědí, nebo si vezmu právníka, jehož úhradu budu žádat po panu stěžovateli, pokud se jeho nařčení z urážek neprokáže.
  Tak si to tak zapsal, pak šli znovu za panem H., a když se vrátili, řekl mi ten “zlej”, že pan H. si to rozmyslel a že stížnost za urážky na mě podávat nebude, takže to pouze zakládají pod číslem jednacím a žádný přestupek že se nekoná. :-))

  Muselo jim to být v tu chvíli jasné, kde je pravda.
  A muselo jim být jasné, že kdybych chtěla, tak z toho mají podání na přestupek zas – ode mě, za křivé nařčení mojí osoby ze strany pana H.

 10. Ono zjišťovat, kde je pravda v takovýchhle případech, je asi víc věcí selského rozumu a taktiky psychologie, než nějakého košer taktního jednání.

 11. Rulisa: To jsem rád, že jste se nedala, to v tom komiksu není vidět. Postup “chi do správního řízení” je jediný správný. Když už tedy člověku vůbec stojí zato se s nimi bavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *