Liška, vrána a sýr (19-21)

… DVACETINY, JEDNADVACET …

comics_vrana19_500

 

comics_vrana20_500

 

comics_vrana21_500

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 komentářů u „Liška, vrána a sýr (19-21)

 1. Pointa č.21 na mě působí divně, ale liška to tak řekla, tak to tak nechám – prostě zkouší vránu ukecat, třeba se to chytne :)

  č.22 vyústí v toleranci.
  č.23 se zarazilo – liška přichází ke stromu s míčem – a dál nevím.
  Nakreslila jsem lišce divně pracku, tak jsem ji začmárala a opravila tak, že liška nese míč … uvažuju, jestli má míč hodit po vráně nebo jestli to není míč, ale klubko na dálkové ovládání – že by omotala vránu přízí, znehybnila a získala tak sýr. Nebo by vránu mohla vyzvat ke hře, že si budou házet tam a zpátky míč a sýr …
  nevíte?

 2. napadlo mě akorát, že by ji srazila tím míčem i se sýrem.

 3. Jo, to mě taky napadlo jako první.
  Už se mi nedaří se oprostit od vztahového vývoje lišky a vrány – přecejen oslavily spolu dvacítku a teď aby se shazovaly z větve, buch na zem; trochu soucítím už i s vránou.

 4. soucítit můžeš. na papíře. v reálu bude stát liška versus vrána face in face :-)

 5. částečně. jak to bude se ukáže pak v daném momentu.

  až se to pak bude dít, až budete doopravdy spolu jednat, něco řešit, tvořit a se jedna druhou cítit skrz naksrz, pak budeš vědět přímo v daný moment jak to je. to dějící se v daném momentu je pak pravda.

 6. 6 ale né, ta vrána není jen jedna osoba; ta vrána je někdy nějaká osoba a jindy jen nahrávač lišce na vtip v komiksu,parťák, prostě člen dvojice, jednou přátelské, jednou kořistnické, jednou smutné, jednou veselé … to se odvíjí podle mojí nálady, mojí reality. A už i podle reality, která se vytvořila mezi liškou a vránou v komiksu.

 7. Ten komiks ukazuje moji náledu ve chvíli, kdy je kreslen. Plus do toho vstupuje vztah komiksové lišky a komiksové vrány a motiv atd.

 8. ahááá :-) tak to jo. furt jsem si to vztahovala jen na tu jednu. mě je vrána sympatická. hlavně v tom posledním komiksu je fakt cool

 9. 9 nojo, je to nějaký různý.
  Vrána může být různá.
  A laňka mě nijak nezaměstnává v mysli, takže díky, vráno, pomohlas a můžeš být, čím chceš, pokaždé jinak.
  Ve skutečnosti se moje mysl nezabývá teď prací a věcmi okolo, ale kočkou a věcmi okolo. Takže je to víc existenciální. Víc jde o život a myšlenky kolem něj. Ve chvílích úlevy a klidu a příjemnějšího rozpoložení jsem kreslila tyhle 19-21, schválně jsem nálady využila, aby byl kousek nesmutný.

 10. Zrovna začínají Doteky víry v rádiu. To jsem celá zvědavá.
  – – – o víře ani slovo, hm.

 11. 1
  taky by se vrána mohla lišky s míčem zeptat:
  Co to máš – dostala jsi kouli ze zpěvu?
  – a pak by asi následovalo její sražení míčem z větve.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *