Liška, vrána a sýr (22-24)

comics_vrana22_500

 

comics_vrana23_500

 

comics_vrana24_500

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Liška, vrána a sýr (22-24)

 1. skoro to na první pohled vypadá, že hod míčem pro vránu neskončil dobře a v dalším komiksu skončila jako válečný veterán invalida – na jakémsi vozíku a s obvázanou hlavou a ještě k tomu přišla o sýr. na druhý pohled je to jasnější – jakože vrána je ozbrojená a hlídá si (marně) sýr. :-))

 2. perfektní seriál. ten první takový přátelský. a pak Bum! a taky jsem viděla ovázanou lišku a ona je to opancéřovaná :-) líbí se mi. moc.

 3. Super! To brnění se mi hrozně líbí, jak je vystínované těma pár čarama… a vrána v něm vypadá hrozně roztomile :-)
  A celkově mi přijde, že sice ty komiksy jsou třeba nakreslené trochu křivě apod., ale vždycky v nich je hrozně dobře zachycená ta „akce“: ty pohyby postaviček, nebo třeba tady, jak míč vránu připlácl na větev, až jí sklouzly nožičky dolů… Fakt se mi to celé moc líbí!

 4. 2. vránu – nikoliv lišku. kouzlo nechtěného.

 5. Tak to jsem ráda.

  Sranda je, že bych teď nemohla napsat žádný článek, protože jak jsem najela na komiks, už mi to zrovna nemyslí v souvislých textech, ale spíš v obrazech. Asi jako tenkrát, když jsem si určitou dobu malovala akvarely – to jsem šla po ulici a koukala na domy a všechno kolem a vduchu uvažovala, z jakých barev by se namíchala barva tohoto domu atd.

 6. No, teď už píšu. Jsou to jen výkřiky. Výkřiky hrůzy.
  Potřebuju je k uvolnění.
  Děsivě necenzurované.

  Jestli vystřízlivím, nikdy je nepublikuju. :)

 7. Ale u mě hodně záleží na náladě – můžu vypít doma vsedě lahev vína anic se nestane.
  Jindy v družné společnosti vypiju 4 deci a jsem veselá a pak mám vokno.
  Tři piva jsou pro mě jako nic, když mám klidnou náladu, ale když mám jinou, stačej mě rozpumpovat do vyšších obrátek a způsobit výron nějaké katarze :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *