Liška, vrána a sýr (76-78)

com_vrana76_500

 

 

com_vrana77_500

 

 

com_vrana78_500

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

34 komentářů u „Liška, vrána a sýr (76-78)

 1. 77. :-) nojo, sýry fuč, liška delší dobu fuč (nepíše, není tu)… takže dnes to vypadá, že jsem tu za opuštěnou vránu. :-)

 2. Akorát hafo spamů všude po blogu.
  Liško, chvíli jsem ti záviděla tvoji administraci ve WordPressu a umístění mimo Blogspot, ale když vidím, jak tě ten šunt zapleveluje, tak už tolik nezávidím…

 3. žádná odezva je žádná odezva :-) já jdu…. a sýr mi je ukradený

 4. zaplevelení nevidím, asi se u mě ve čtečce nezobrazuje

 5. Podívej se na komiks 40 – 42. Mně to ve čtečce naskakuje jako hloupý.

 6. to je někde vzadu, tam nedošáhnu :-) ale ty to asi vidíš.

 7. třeba Liška s Lyžkou někde lyžují nebo co, prostě Liška není , nemá čas …a vrána vráně pučí sáně a můžou jít třeba sáńkovat.

 8. 8. Ru, ajó závěrečná práce! a jak se ji to vymazalo z počítače…. nojo, Liška dělá obrzkoušku. tak at vše dobře dopadne a udělá to!!.

 9. už by se teda Liška mohla ukázat. jestli někde neslaví :-)

 10. V sobotu a v neděli přece bývá pryč skoro vždycky. Počkej do pondělka.

 11. 8 co to je se-minuje?

  Ahój,
  já jsem se přihlásila na ČSFD a už skoro týden si hodnotím všechny filmy, na které si vzpomenu, že jsem viděla. A už si dneska na žádný nevzpomínám, akorát na Vinnetoua a večerníčky a Fantomase. A to nespěchá :)

  A jak mi umřela ta kamarádka, tak mi zase v pondělí z toho bylo nanic celý den protože jsem věděla, že to jdem večer s klukama zapít. A že oni vědí, jak to bylo … radši jsem si to během pondělka radši taky našla na netu. Nic hezkýho. A mám sice připravenej další troj-komiks k publikování, jenže náůadu veselou moc nemám ani teď. V pondělí nad ránem jsem pak tu zrátu ještě obrečela poté, co jsme se rozloučili s klukama-spolužákama, cítím se normálně, ale myslím na to na pozadí skoro pořád.

 12. nojo, Liška dělá obrzkoušku. tak at vše dobře dopadne a udělá to!!.

  Mám tomu rozumět tak,že Liška si nechala udělat obřízku?
  To by tu nepřítomnost zde trochu vysvětlovalo.
  A důvod???:-)

 13. 18 a co to znamená že jsi se přihlásila? jakože budeš dělat recenze? nojo, smutno.

 14. Jo, seminář – ten je až příští víkend a není to zkouška, klid, jen prezentace toho, co jsem už odevzdala písemně (a byla pochválena, hurá). Vtip bude jen v tom, že ta práce je velmi osobní, a já nehodlám na tolik intomní rovině něco sdělovat druhé části účastníků, co mě tak osobně neznají jako ta “naše půlka.”

  Recenze na čsfd dělat nebudu, protože filmům nerozumím. Taky je k tomu potřeba vyplnit nějaký prý jednoduchý test, kde je na každou otázku asi 10 vteřin. A vyplňovat se to může jen jednou, víckrát ne. A do toho se zatím nepouštím, protože všeobecný filmový přehled nemám.

 15. Kontrolní otázka:
  nemůžu si vybavit, který film začíná tak, že hl.hrdina dochází na setkání různých svépomocných skupin každý den v týdnu na jinou – do skupiny mužů s rakovinou, alkoholiků apod. a pak tam potká někoho, ženu, kdo taky chodí na víc než jednu skupinu … jenže si nemůžu vzpomenout, co to je za film a kdo tam hraje a jak to pokračuje.

 16. 23
  No vidíš,. aspoň jednou vidíš, jak to mají někteří ostatní, co si přesně takhle nevzpomenou skoro na žádnej film. :-))

 17. Napadá mě klub rváčů. tam to začínalo tak nějak. dokonce tam myslím byla i žena nymfomanka co měla problém :-) ale možná se pletu

 18. 24
  já to takhle mám s filmy pořád (krom těch z dětství, co jsem viděla nebo četla 4x)a je to velká výhoda – za necelej rok se můžu znova podívat na detektivku, hned jsou mi povědomé její postavy, ty poznávám, ale děj, natož vraha, si nepamatuju.

  25
  jo klub rváčů? Já myslela, že to začíá, jak letěj v letadle a seznáměj se spolu, ti dva :-)
  Ale jo, moh by to bejt Klub rváčů. Akorát jsem měla dojem, že v tom filmu je žena a z Klubu rváčů si žádnou nevybavuju. (To ale neznamená, že se to ženami nehemží, viz výše:-))
  Mě napadlo, jestli to není ten film “Jak na věc” čili “About a boy”, kde hraje Hugh Grant, ale už ne tak sladce, takže je to docela dobrý.

 19. 26. jsem si prošla obsah a vypadá to na Kub rváčů. TA žena taky obrážela jednotlivé terapeutické skupiny. a tak se všichni se všemi seznámili. teda všichni tři.

 20. osobně si film moc nepamatuji, ale ten úvod jak teda chodili po těch terapiích aby nebyla nuda, si pamatuji :-)

 21. Když už jsme u filmů … teď jsem zjistila, že jsem neviděla ani jeden film vzniklý 2013-2014 :-))))
  Tak vidíte, jaký já jsem divák!
  Naposled několik filmů z roku 2012, protože to jsme chodili s Akčním Hrdinou a na rande jsme několikrát byli v kině. Pak na jaře 2013 už jsme zřejmě do kina nešli a koukali jsme na filmy, co jsme měli už ve vlastní filmotéce; takže ne na nové.

  Chci se podívat z r.2013 akorát na film Rivalové.

 22. a taky přinesl Gravitaci – líbila se, a 12 let v řetězech-to je spíš drama.

 23. zdravím Líšu ;-) no vida, měla filmový festival. :-) úplně to vidím, čevená liška, červený koberec , nějakého Oskara vedle sebe, spousta akčních hrdinů na plátně, no, to musela bejt jízda :-)

 24. barčo,
  tys to pěkně vykreslila! :-)) Festival :-)

  ratko,
  jo a ta Gravitace bude taky dobrá. A nemá tak pečlivě hlídaný autorský práva jako Rivalové, zdá se…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *