Na dobrou noc

ČMÁRÁNÍ PŘED SPANÍM

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Na dobrou noc

 1. Liško, teď jsem se dostala k ntb (u Pavla, po dni s jeho dětma) a čtu poslední dva tvoje články – komiksy – a skvělý! U obou jsem se na konci smála nahlas a Pavel jen nechápavě koukal. :-) Díky, tohle mi udělalo krásnej závěr dne.

  (P.S. Já letos do hovna šlápla třikrát, vždycky ve spoelčnosti někoho dalšího či více dalších a výběrově jen já.)

 2. Huráá!
  A dneska jsem nešlápla do kocouřího hovna, ale kdybych měla možnost do něj vůbec po návratu večer domů šlápnout, byla bych ráda. Po dnešní zkušenosti.
  Přišla jsem večer domů a mým vlastním správným klíčem mi nešel otevřít náš správný dům!
  Pro jistitu jsem vyzkoušela třikrát všechny klíče na svazku – a nic. Nic. Tak jsem schváně dělalla trochu hlasitě brajgl, aby protější dům věděl, jaký to je, nedostat se do domu, kde člověk bydlí… a nakonec jsem zavolala mámě a ta naštěstí měla u sebe telefon a ne někde jinde a vzala ho a přišla mi zevnitř otevřít. V noční košili a županu. No tak to je teda vrchol .Venku je dnes v noci na nule…
  Bydlet sama nebo kdyby máma už spala nebo nechodila nebo měla telefon jako obvykle v jiné místnosti, tak trávím noc někde v nonstopáči nebo na nádraží a jsem v háji. To je katastrofa. To budu zejtra někde hlásit – mají zrovna beztak přijít plynaři ráno na opravy. Tak to teda jsem zvědavá. Docela problém.
  Šlápnout do kocouřího hovna je proti tomu ode dneška pro mě balzám!

 3. Hezký. Teďka se krásně spí, když je venku zima a noci jsou dlouhý. Jenom na ráno by to chtělo nějakého robota, co mě postaví z postele, vyčistí zuby, obleče a šoupne na zastávku:)

 4. ru,
  ani nevím, zevnitř to zamykat šlo, zvenku ne. Ráno přišli plánovaně plynaři (hádejte, kdo jim šel otevřít!), zvonili. Měli klíč, ale nešlo jim to otevřít. Taky nevěděli proč, přikláněli se k tomu, že v zámku někdo něco zlomil nebo tam něco nacpal. Potom během dne, když přišli do bytu, ptala jsem se jich, jestli vědí, jak to dopadlo. Jo a prý už to funguje, protože přišli zámečníci a celý zámek je vyměněnej. A prej funguje ten původní klíč, uf. Jo, fungoval – vlastně jsem pak byla venku a dobrý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *