29 komentářů u „Na jaře je krásně

 1. Pro mně je krásně právě teď. Venku sem tam skápne, dokonce jsem i byla v lese s maminkou :-) úleva

 2. Aspoň prádlo pěkně vyvětrá. Já ho nik yneuklízím ten den, co ho seberu ze šňůry. Někdy taky až za týden. :-))
  Když je hezky, tak se neuklízí. To se dělají činnosti, které se nedají dělat, když hezky není. Úklid neuteče. Do doby, než se zas udělá nehezky, zatrím vždycky vydržel.

  Hele, co dělají ti dva psi na prvním obrázku?

 3. Velikost toho hovno-sloního notýsku je 10 cm na výšku.

  Kvůli večernímu srazu s jinýma kamarádkama jsem posunula odjezd z pátku na sobotu; že za kamarádama dojedu sama. Jenže… v sobotu dopol zabalit a hlavně uklidit konečně něco doma, pak prchnout, protože tam přijdou nějaké 4 děti s doprovodem se podívat na tátovy vojáčky. Hm.
  Asi nepojedu, rozkouskuju si to. Prchnu teda před těma dětma ven a v neděli nebo v pondělí bych mohla jet někam přes 1 noc, v nejhorším jen na výlet, třeba s kolegyní (?)

 4. ru 2
  to větší byla krásná mladá fenka (vykastrovaná), ještě tam byla starší fenka, to byly dvou holek, které tam (v Riegrových sadech) byly se mnou. Vůbec tam byly davy lidí sedící na svažité louce (na tý jsem jako dítě v zimě sáňkovala, v létě nebo 1.5. nebo kdy jsme tam se sousedama šli koukat na ohňostroj and hradem). A malej pejsek honil furt tu fenku, běhali mezi lidma a on na ní, trefit se nemoh, to bylo výškově vyloučeno. Největší atrakce celýho odpoledne. Pro mě teda ani ne, ale aspoň jsme byli populární.

 5. Ale znám (-ala) jsme jednoho ratlíka, co měl takhle ohodně větší vesnickou milenku,a ti byli sehraní – dycky ji dotlačil až do jedoho ďolíku, co měj sráznější okraj, kde slečna zastavila a hafík pak už dosáh.

 6. u nás sedí všude žlutý prach. asi z řepky…

 7. To nebude z Babiše.
  Lípa, hádám .
  Moje modrá Felda pod ní stojí a každý ráno ji hledám mezi žlutýma autama.

 8. 7, 8 – nápodobně.
  Ráno jsem na poslední chvíli vyjížděla k doktorovi do D., sedla jsem za volant a pustila stěrače. Nebylo vidět.

 9. Ale lípa to není určitě, ty tady jsou v jednoznačné národnostní menšině. Spíš řepka a bříza.

 10. Taky roním mírný nosotok a občas na plném sluníčku při ostrochůzové plicní zátěži poněkud sípám, ale stejně – neměnila bych. Jsem šťastná za sluníčko, za teplo, za kytičky… i za ten pyl. :-)

 11. A koupání je už úplně v pohodě! Už jen střídám rybníky, nádhera…

 12. jo, je krásně. líp pro mě, než v horkým létě, když jsou ty příšerný vedra. škoda jen trošku, že to kvetení netrvá dýl. :-)

 13. 17. třešně odkvetly, meruňky jsou již velké. Na zahradě je salát, kedlubny… jahody kvetou. Brambory vyrašily ze země. Z ribizů visí dlouhé nitě odkvetlých střapců, angrešty taky odkvetly. Vypadá to tak, že letos budou i švestky.

 14. Sluníčko je fajn,ale jestli to tak půjde dál,tak budeme rádi když budeme mít na pití dost vody,natož slivovicu.
  Vzpomínám si loni koncem léta na projížďku tam u vás na jihu.
  V Moravě jsem se sice k údivu turistů v bílých kloboučcích vykoupal,ale kolem to bylo jak na poušti.

 15. To uz bylo, kdyz jsem tam na lodi kontroloval hladinu pred pred loni.
  Ale to bylo v létě.
  No,ale co dnes není pod/nad normál.
  Každopádně, já měl dnes normální den.:-)

 16. Akorát první nakvetlý květy jahod mi ze čtvrtka na pátek zmrzly. Včera jsem koukala, že zčernaly.
  Jinak to letos fakt vypadá na mimořádně plodnej rok.

 17. 24. To ano, letos nezmrzly meruňky a ani švestky, třešně jsou obsypané třešněmi. Jahody kvetou, rajčata se vyhřívají na sluníčku. Přes den je vynesu ven a na noc je beru domů :-) Všecky brambory vylezly mají silné natě, za pár dnů budu poprvé okopávat… už se těším :-) Nikdy bych nevěřila s jakou úctou a přímo nadšením budu pozorovat ten zázrak… rašení, růstu, etc.

 18. Zázrak, žejo? Mně to rašení odedávna připadá jako zázrak a síla; akorát v tom odmítám osobně participovat. V téhle oblasti mi role pozorovatele nedělá problém :- )) Hustý.

 19. ad úklid
  dopadlo to asi očekávatelně – nejela jsem pryč, abych měla víc volno, ale zimní kabáty a boty jsem stále neuklidila, jojo.

 20. 27. na uklízení není zatím čas ani myšlenka :-) bud jsem v práci, nebo venku :-) až se zhorší počasí, na uklízení dojde :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *