Nespravedlnost světa

A CHLAST.

04-02-01

04-02-02

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 komentářů u „Nespravedlnost světa

 1. čtu si to poněkolikáté… a snažím se přijít na pointu a furt ani ťuk :-))

 2. dobro jako čaj :-))) hehe…ať nepije nic a je to

 3. to je nespravedlnost typu… když ráno nevstanu, ujede mi autobus :-))

 4. 4
  A tvoje trojka je rada typu “tak nevylízej z postele už nikdy a nebudeš muset řešit, čím kam jet”.

 5. 5. když bude mít žízeň, něčeho se napije :-) když žízeň nemá … nepije.

 6. 6. to přece není rada… jen zamyšlení nad “nespravedlností”

 7. Nic, končím, říkala jsem, že na tebe nebudu přímo reagovat, na tvoje myšlenky, abych v tobě zas nevzbudila dojem, že z tebe dělám blbku, a tohle už je zas na hraně.
  Třeba to Liška myslela úplně jinak.

 8. Myslela jsem to jen tak, co tam je – že mi chutná alkohol a čaj míň.
  Že by bylo hezký pít zdravě a mít krásná játra a být disciplinovaná – i když akoholik nejsem, tak k němu mám určitě blíž než k nějaké do mrti zdravé a pravidelné každodenní stravě a nápojům.
  – i když kdoví, co je zdravý a co je pro koho zdravý a co je jen reklama a propagace vlastních (k sobě) krutých praktik :-))) (Jako např. pro mě by to kruté bylo rozhodnout se k pití mléka resp. té vodičky, co se jako mléko prodává).

  Velmi zdravá disciplína čpící neutuchajícím řádem a řádností je mi ještě odpornější než trvalé pochlastávání.

 9. 11. ty aleternativy tzv. discipliny nejsou správně… správně je napít se když máš žízeň. A když se chceš pobavit s alkoholem, tak si dát alkohol. A pokud chceš pivo bez alkoholu, existuje i bez….takové pije manžel. Podle mě v pití není problém. Nemusíš ani mlíko, ani čaj, ani vodu… ani šťávy. nic z toho pokud nechceš. a když chceš tak se napiješ. je to stejné jako jít na záchod. Když se ti nechce, nemusíš a když musíš tak jdeš. Kromě vyjímek kdy třeba víš že sedíš v autobuse 2 hodiny, tak se vyčurám do zásoby. Stejné je to s pítím…nepiju když nemusím (ani alkohol ne). a když musím tak musím :-)) jinak bych měla žízeň.

 10. 12
  nojasně; jen se mi často stane, že si večer uvědomím, že jsem přes den pila jen kafe a dvě deci vody a příjem tekutin je tedy nula. A až večer se napiju víc. Někdy čaje, někdy jen piva…

 11. 13. mám to stejné… zapomenu pít pak se divím že jsem jak vysušená ščvrklá švestka :-)))

 12. 13. 14. mám to hodně podobně, (teda alkohol sama nepiju) chybí mi pocit žízně, do pití se nutím. dala jsem si pro sebe novoroční předsevzetí, že budu pít aspon 1, 5 l denně – piju kohoutkovou vodu s citronem a mátou a zatím se mi to daří. v práci kohoutkovou vodu a citronku. a je to znát to pití, je mi líp.

 13. Takže ne že pít, až když musím.
  Obecně známé, že do pití by se člověk měl spíš nutit, respektive přijímat tekutiny, když má možnost a ne až když už má pocit žízně.
  I pivo jsou tekutiny.

  Ale ad článek, Liško, schválně jsem to nenapsala ahned a nechával si to projít hlavou, jestli nekecám, ale fakt to tak mám – mně se nepřepije čaj, to spíš to pivo. Čaj a kafe můžu každej den, od alkoholu si vždycky čas od času musím odpočnout. Třeba zrovna teď mi leží v lednici celá dvoulitrová petka červenýho, na který jsem se docela dost těšila, ale najednou mě úplně přešla chuť, už kolikátý večer jsem bez skleničky u počítače, samovolně abstinuju, piju jen ten čaj.

 14. ru
  To je pak dobrý, to mě taky někdy přepadá, jenže výskyt naopak, kdy boduje alkohol, je neporovnatelně častější. Petka červenýho zrovna, … mám dojem, že se mi to teď taky překlápí. Nebo jsem chtěla, aby se překlopilo do nealko nápojů, tak jsem to vrhla na papír, co to udělá. Pivo jsem měla jedno ve středu, pak už ne. Víno večer jo, v přiměřeně malém množství, ale neodpustila jsem si ho.

  nejlepší bude to zas nechat být a nesledovat. Napsala jsem to a můžu jít od toho.
  – je moje častá strategie. A buď to něco udělá, anebo ne a byla to jen strategie alibistická. To poznáme :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *