Semtelefon

31-05-2017-01

31-05-2017-02

31-05-2017-03

DSCN1944-500-duha

31-05-2017-04

31-05-2017-05

31-05-2017-06

31-05-2017-07

.

Omlouvám se za nekvalitní digitalizaci, asi už se technicky opravdu nechytám; dělat to znovu nemůžu, dostatečně jsem se dnes nenabila.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

27 komentářů u „Semtelefon

 1. no teda, ta duha, to je fakt záběr a s tím pozadím. dnes jsem nabitá :-)

 2. Ta fotka je pěkná. Je to moc hezký motiv. To byste mohla zkusit i zpeněžit u nějakých novin.

 3. naopak, ty zhaslé lampy to krásně doplňují. a jak jsi spokojená s telefonem? Syn už má asi čtvrtý… všecky rozbil, zničil, nefunguje… mám pořád stejnou Galaxii myslím J5 a furt bez problémů fotím, vidím maily i wifi a mohu telefonovat.

 4. Já měla tlačítkovej a koupila jsem ho zas, jen je trochu větší, jen o kousek, ale pořád hodně lehoučkej. Můj požadavek na telefon je: tlačítkový a co nejmenší.
  Tenhle teda má i foťák (už asi bez foťáku nejsou telefony) – jenže stejně z toho přístroje ty fotky nevímjak bych přendala do kompu.

  Naštěstí jsem si v poslední době ukládala telf.čísla schválně na SIMkartu, jen pár jich zůstalo v telefonu, např. Klokan.

 5. Bohužel v tom starém telefonu zůstaly i upomínky, kolik peněz mám zaplatit za provoz telefonnímu operátorovi :- )) Takže přibydou zase upomínky a pokuty.

 6. 6. u všech telefonů lze teď propojit PC s telefonem dobíjecím kabelem, jen se sundá ta část co jde do zásuvky a je to.
  taky máš přístup do (zcela jistě) do svojí schránky k mobilnímu operátorovi takže se tam můžeš podívat, co máš a co nemáš zaplaceno.

 7. 8. jo. pokud jsi si koupila nový i dobíječkou, tak ta dobíječka bývá rozdělávaci. není to vidět na první pohled. ale když zatáhneš, rozdělá se ti to

 8. 9
  jéé, to jsem v životě neslyšela. Tak já to zkusím, díky; jestli to teda není apríl. Ale já ti to věřím. :)

 9. Tak už ti nebude chybět jen USB kabel,ještě si rozbijes dobíječku:-)

 10. já teda dostal mob.,kterej asi z nejlevnějších nebude a ten kabel v příslušenství nebyl,ten jsem si až “zorganizoval” prohlídkou šuplíků stolů bývalých kolegů.
  A nabíječka určitě rozdělávací není.

 11. 3
  Mě trochu rušej. Ale ne svojí přítomností, ta je ok, ale tím, že ta úplně levá lampa je přeřízlá a trčí bez nohy jakoby odnikud.

 12. 12. nakonec ju budu muset vyfotit. Moje švagrová furt honila “kabel na fotky” a až jsme jí ho koupili tak jsme zjistili že stejný kabel je součástí její dobíječky. Podobný mám i já, i děti etc.

 13. 17,18
  Jo to je ta rozdělávací nabíječka:-)
  Tu mam k tabletu,ale součástí všech mob to není.
  A toho by si Liška asi všimla.
  Tak jestli teď šlape po té své nabíječce v zaruce ,aby ji rozdělala,tak ji máš na svědomí:-))

 14. já jen, že moje švagrová měla černou u tabletu (rozdělávací) a kupovali jsme další kabel, protože ji nenapadlo ji rozdělat :-))

 15. Vlastně ne,protože ja mám k tabletce bílou:-)

 16. ale souhlas s tím že ne všecky adaptéry jsou rozdělávací, viděla jsem i vcelku. nemyslím teď ty staré… :-)

 17. 7. 18. to jsou věci :-) vůbec neznám, nojo no, mám telefon z pravěku :-)

 18. Tyjo, já jednou rychle ťukla na tvůj odkaz v kom18, ratko – a už mi skáče na facebooku jako reklama taková nabíječka. Proč ti internetové kreténi všechno takhle propojujou? Fuj. Kapitálisti zasraný, nenažraný.

 19. 23
  Ratko, většina telefonů to nemá, ani těch nových. Nedávno jsem kupovala telefon mamince, dva (vlastně tři) si kupovali synové. Neměl to ani jeden z nich. Každý jiná značka.

 20. 26. tak asi jo. Mám doma hromady takových těch černých krabiček :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *