17 komentářů u „Teplo

 1. i ve dvou na záda táhne, to by se muselo topit zády k sobě :-))

 2. Třeba přítulný nažhavený termofor! Zkusila jsem ho na přespání u kamarádky a po chvíli, kdy jsem si nebyla stopro jistá, jestli jsem se nepočůrala, jsem se rozhodla, že tohle bude rozhodně moje nová zimní známost (sice jen na spaní, ale jen tak ho neopustím ani zjara).

 3. Mám radši chlupatou deku a chlupatý prostěradlo.
  Termofor je teplej jen na kousku a nepohodlnej, když na něm ležím. A nebo ze mě spadne, když si ho pracně naaranžuju a pak se při skorousínání zavrtím.
  Zavrhla jsem ho už v útlém dětství, když mi ho nutila maminka.
  Jo, taky jsme měli červenej. :-)

 4. 6
  já se disciplinovaně nevrtím, když mám v posteli flašku.
  Chlupatou deku nemám ráda. Táta ji měl rád. Prostěradlo taky ne. Doufám, že Ježíšek mi přinese natahovací prostěradlo na dvojlůžko, ať chlupatý či holý.

  Jo a co mužná hruď? Preferujete nějakou, nebo je vám to jedno? Chlupatou či holou hladkou?

 5. 1 ratko
  jo neřekla jsem, že ten závěr byl myšlenej i tak, že ve dvou – tj. s teplem vnějším i teplem vnitřním – se to lépe táhne.

 6. No ten půjčenej termofor právě nebyl jen gumový slizák, ale měl chlupatý plyšový obleček! Za mě chlupy, ale tak nějak s mírou, i na té hrudi. Máma spí na kožkách z černého berana s ovčí přikrývkou a její lože na mě působí spíš jako nějaký animalistický oltář:)

 7. No proto spím na teplým “prostěradle”, abych nemusela spát v pyžamu!
  Jediný, co mi na těle ve spaní nevadí, nepřekáží a neškrtí, jsou ty ponožky. Ale musejí být volný, měkký, ideálně ručně pletený. :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *