19 komentářů u „Vítr

 1. Krásný!
  Tady Vanov a Vanůvek. A jinde Větřní. V Brně slovutné železářství u Vichra.
  A povětrnost lepší než nlýny bez diskuze..
  Asi jako vítr v kapse taky lepší než vítr v pytlíku. :-)

 2. My zas máme blízko Větrušice – vždycky mi to přišlo jako ženské jméno, nebo přezdívka, ale v dobrým, pro odolnou ženskou.
  …a pamatuju si slovo větroplach, o kterém jsem se dozvěděl pravdu až pozdějc, ze slovníku, měl jsem ho za něco jinýho – a taky jsou to prášky na žaludeční potíže, větroplach… :-)

 3. Vanov, Vanůvekk a Větrušice jsou krásný!
  Větřní mě napadlo a taky mě napadly větrnice. Nemohla jsem si vzpomenout, jestli byly v nějaké pohádce nebo snad ve Křemílkovi a Vochomůrkovi nebo nikde?

  Větrná hůrka je pro mě dost divnej příběh; pro mě bez kladných hrdinů, nějak nepochopitelnej. Dočíst jsem to myslím nedokázala a film jsem nepochopila.

  Vídrholec mě taky napad – a k němu ta Větrná hůrka.

 4. Jůůůůhuuurá. Závěrečná práce odevzdána ve 23 hodin. Snad jsem to poslala na správnou adresu. Radši jsem to poslala na dvě; v nejhorším si to přečte paní sekretářka, to neva.
  Nakonec jsem tam odvážně prskla krom obrázku/ fotky na začátek i obrázek na konec, a to ten, co byl u písmene Ypsilon (článek k němu je myslím zneviditelněnej, obrázek zde:)
  https://liska.blokuje.cz/y/y1-500
  Ne, ten prý není vidět, říká ru v kom.7, takže tady je viditelný:
  https://liska.blokuje.cz/?attachment_id=936847

 5. Musela bys ho nalinkovat jinak, jenom jako ten samostatnej obrázek (jpg).
  K úspěšnému odeslání gratuluji. :-)

 6. A jo, nespala jsem, pekla jsem buchtu na zítra, pro změnu borůvkovou, a hledala jsem zase informace o heně na vlasy. Asi už jsemnašla nějakou, po které bych nemusela být ohnivě červená a nemusela by mě vyšvorcovat na ceně. Chci ji ale pro jistotu zkusit přes zimu, když se moc nechodí do práce a jinak po venku v čepici. :-))

 7. Taky větrovka – jako malá jsem měla oranžovou, skládací a zvýšeně šustivou. Říkala jsem jí větrbába. A větrové bonbónky, nejlépe klokanky, či alpa na kostce cukru.

 8. Já se z těch vašich slovních hrátek asi po….
  Už z nich začínám mít větry :-)

 9. Radši závětří.
  Tady je teď teda takovej vichr, že i mně už to bylo protivný a utekla jsem domů. Lomcuje to oknama a hučí jak kolony náklaďáků.

 10. 12
  ajo, větrovka a větrovky-bonbóny!

  16
  :-)

  Ještě vitráž by mohla mít něco s větrem nebo vichrem :)

  18
  tady byl taky vítr, ale jen jsem ho viděla při mejdanu přes okno, nebyla jsem večer venku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *