Tetování

O VÍKENDU…

fotka-nova-500

Mám dva synovce a dvě neteře. A ty neteře bydlí obě na severní Moravě, ale nevídají se. Nejsou to sestry, ale sestřenice; jedna je mojí sestry (se kterou mám společného otce) nejmladší dcera a s tou se občas vídáme, je o 10 let mladší než já. Narodila se v tom roce, kdy jsem poprvé viděla svoje sourozence. Druhá neteř je jen o 3 roky mladší než já, její otec je můj o 21 let starší bratr (a máme společného otce), a s tou jsme se neviděly asi 28 let a my tři, neteře a já, jsme nebyly pohromadě 30 let.

A přijely na víkend! Ta nejmladší je akční žena a domluvila to.

Tady vidíte, jak vypadáme po 30 letech:

fotka-stara-500

Tu fotokoláž jsem nedělala já.

Je to senzační, že přijely. V sobotu večer. Moje máma navařila večeři, daly jsme si víno a pak jsme my tři šly za roh na hlavní ke Třem prasátkům. A když o půlnoci zavřeli, ptala jsem se barmana, kde tu blízko mají otevřeno. V Ateliéru. “Asi se tam za chvíli potkáme,” dodal barman a šlo se. Tam jsem nikdy nebyla, jen vždycky večer chodívám okolo s nákupem cestou domů a říkám si, že bych tam ráda šla. Tak jsem tam konečně byla.

Ale hlavně že tu byly neteře, z toho mám velkou radost.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co Liška a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Tetování

 1. ty sis nechala v tom ateliéru udělat kérku?
  Ale tak lepší než dítě:-)
  To střílející moncicakem jsi ty?

 2. Všechno je jednou poprvé.
  Brácha si nechal kernout na rameno vyplazenej jazyk valících se kamenů až někdy po 60 a ještě si stěžuje,ze se mu chlapi v hospodě smějou.
  Pokud sis to nenechala udělat na čelo,tak se ti smát nebudem.:-)
  A vůbec,jsou i jiný místa ,tak tu 3 ignoruj a nech objevitelům nových světů:-0)

 3. Ja uz se jen lekl,ze mas na sobě nějakej komiks.:-)
  Tak po půlnoci je všechno možný, ze jo…:-o)

 4. Saule 7
  komiks! To je nápad! Pokud někdy tetování, tak určitě to u mě bude komiks!!! Díky. Já myslela, že tetování mě neláká, a tys to teď trochu změnil. Teď mi to bude vrtat hlavou.
  – jo, po půlnoci leccos :-))

 5. Rodina je prostě rodina, protože krev není voda.

 6. Jó, tetičkování! Já jsem taky marně hledala spojitost s nějakýma rodinnýma kérkama a pak jsem to četla znovu, jestli mi neunikl nějaký dvojsmysl:) To je fajn, že to držíte – i kdyby jednou za pár let. U nás se to drží jen v rodině ze strany mámy (a to je ta větev, co emigrovala do Švýcarska, přesto se vidíme častěji, než s tátovou větví, co bydlí na druhý straně rodného města.)

 7. 11. Já jsem se taky nechala nachytat na tetování a tetkování:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *