Vánoční den v práci

kol-div

kolaz_hh-500

A to je asi všechno, co můžu zveřejnit. Oponu šila hlavně kolegyně, já zahájila růčo jen první tři kousky. Zbytek už byl profesionálnější. A divadlo díky kolegovi taky. Maska na obrázku je můj výtvor, dohromady jsme měli masek asi deset, jednu lepší než druhou a každá se nějak podobala svému tvůrci. Jeden reflektor zapůjčil kolega, jeden reflektor šéf. Díky za to všechno.

.

11 komentářů u „Vánoční den v práci

 1. Maska je moc hezká, ale ty masku nemáš… To bylo černé divadlo? A hráli jste pro obveselení sami pro sebe na sváteční besídce??

 2. Liška je hezky zmalovaná. Tak šťastné a veselé vinšuju :-)

 3. 2 ratko
  tobě taky! Ještěže já nic nevařím, jen kupuju nápoje a jmelí a strojím strom a betlém. Tak ať tě to vánoční chystání baví!
  (Máma jede jako vždy aspoň 5 druhů cukroví, salát bramborový, salát celerový, vánočka, polívka…)

 4. 1 zuzi
  Příjemné vánoce ti přeju!
  Masku mám taky a mohla jsem být i bez masky (např. strkat hlavu z černé díry, takže jen tak trochu to chvílema bylo černé divadlo) nebo s maskou v ruce. Hráli jsme určitě sami pro sebe :) a pro ty, co byli na té besídce. Abychom měli zajištěno příznivě nakloněné publikum a plný sál. Bylo to super. Akorát je to dost náročný vydržet až do finiše, takže nás hrálo víc terapeutů než klientů.

 5. Liska sla za gejsu:) Potlesk, vydrzet az do konce musi byt narocne i pro terapeuty! Soude podle jedineho amaterskeho predstaveni, ktere jsem sehrala a bylo asi o 20 minut kratsi nez generalka:) Tak pohodove Vanoce a hlavne hlavu v klidu a nohy v teple. Vsechno ostatni uz je to prijemne navic:)

 6. Děkuji a všem také hezké svátky, už jen ty dva po štědrém… to byl dnes maratón. Jsem přejedená a utahaná, ještě jsme dnes ladili tu atmosféru.

 7. My taky. Věšeli obrázky v čerstvě vymalovaným pokoji a tak. Včera jsem ještě dolepovala soklíky kolem opravované dlažby po topenářích v kuchyni a zazdívala díru do komína ve sklepě, abych tam mohla uklidit. a už mi tam nefoukal mour. Zaspárovat už jsem to ale nestihala, to až zítra. :-))

 8. ru 9
  takže tobě se adventní období příprav protáhlo až do vánoc, až do 25.12. Nojo a co potom budeš dělat, až budeš mít chvíli volno; to bude asi nezvyk!

 9. To je volno, dělám si co chci. :-))
  No a chci každej den kousek něco coddlat v bytečku.

  Napíšu ti mejl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *