Z notesu do notesu

a-bludiste-500

a-prosinec1-500

a-prosinec2-500

A zhruba tak – kromě pár obrázků noční hlídky, které uvidíte na PF2016 – končí druhý notes od Rulisy a Barči. A Ježíšek mi přinesl dva další, stejného typu, zase si budu lepit stránky k sobě a bude to:

aa1-500

Na předsádku jsem si dala ryby; ani nevím, proč zrovna ryby, čistě vlivem vánoc to nebude.

aa2-500

A když jsem měla ryby, jako protějšek jsem na druhou půlku předsádky šoupla ptáky:

aa3-500

Taky jsem je kreslila jen tak zpaměti. Jak se ukázalo, pamatuju si asi nejlíp holuby.

Bylo potřeba něčím zalepit rub, aby mě nerozčilovalo, že se ptáci propili na druhou stranu. To rybám se to nestalo, i když plavou ve vodě.

aa4-500

Tak jsem rub zalepila titulní stranou starého sešitu. Možná na ni ještě něco napíšu. A možná si titulních stran dám doprostřed notesu víc, připadá mi to vtipně matoucí.

aa5-500

aa6-500

aa7-500

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 komentářů u „Z notesu do notesu

 1. Ahoj, milá Liš! :-))
  Díky moc za to pokresleníčko, ani nevíš, jak jsi mi zvedla náladu, která sice nebyla špatná, ale byla taková … mrzuto/naštvano/trochuveselá.
  Jak začnu přát do nového roku, tak mi okamžitě nastartuje starost, že jsem na někoho zapomněla, takže jednotlivě nepřeju, ale tak všeobecně, jo, koukni jak jsem to převezla, a přitom to je potřebný a pravdivý: Všem světový mír!

 2. kaschiko,
  díky, ano, mupy mup!
  Já to s tím přáním dělám dost vykutáleně – ve chvíli, kdy je čas přát, zmizím z internetu a vynořím se až později a je to. Přání vynechána.
  Zmizet pěkně na vánoce a ještě znova zmizet na Nový rok už by bylo asi příliš, tak letos (včera) jsem vyrobila PF2016. Tak ho sem frknu a někomu pošlu a tak. Akorát bohužel ho asi skoro nikdo nepochopí, takže budu za pako :-)) Jen zde předpřipravení čtenáři, kteří (modří) již vědí, že Noční hlídka, čekající donekonečna na konečné je fenomén zasluhující pozornost. Asi proto mají ty svítivé vesty (ta hlídka, ne ti modří čtenáři).
  No uvidíme, nakolik bude Noční hlídka sdělná.
  Vypadá chaotičtěji, než jsme čekali.

 3. červené ryby a modří ptáci, hezky barevné. moc se mi počteníčko líbilo :-) a tolik čepiček, ja dělala bačkůrky. udělala jsem jednu a vůbec se mi nelíbila. tak jsem ji vypárala :-))

 4. Fot-ky, fot-ky! Myslím čepiček. A už máš nějaký žíhaný výrobek z té krásné vlny s názvem jihoamerického přístavu?

 5. psice 4

  Puerto Malabrigo! Já nevěděla, že je to místo, dokonce přístav! Už jsem to našla. Chicama.
  Jó, moře!

  Z přístavní vlny mám šátek z odtajňovaného návodu a do jedné čepičky jsem připletla fialový zbytek. Dobrá, sesumíruju fotky a dám je sem.

  ratko 3
  V tom případě zkus jinej návod. Bačkůrky se dají dělat asi různě – snad najdeš zůsob, který ti vyhovuje, než děti vyrostou (protože plést bačkůrky č.45 už není taková rychlá zábava:-)

 6. nojo, naštěstí už je malý velký :-)) takže potřebuje botičky a běhá jak z divých vajec. bačkůrky tím pádem až někdy příště. .

 7. ryby a ptáci je pro mě hezká příjemná inspirace :-) (vyvolává to ve mě příjemné pocity a relax, takovou předzvěst nenáročného radostného období) at už do Nového roku, nebo na nové nejen notýskové prožitkové období. Příjemnou plavbu a let.

 8. 8. pro mě lehkost a intenzivnost bytí……červené ryby jako cit, cit pro to co se děje uvnitř, pro prožívání a modří ptáci jejich vzlet, let, nadhled, lehkost (rozumu) myšlenek…..

 9. 9 jo, to jo, to jsem si neuvědomila úplně – ryby uvnitř, hloubka a cítění vody na těle, ale že k tomu patří ta červená , to je fakt, to mi nedošlo, to bylo nevědomé

  ptáci, vzduch, intelekt, nadhled, rozum, to jo, vzduch mi vždycky připomíná racio a hned mě napadne: bacha na extrémy :)

 10. 10. zajímavé :-) byla jsem 100% přesvědčená že je to vědomé. červená patří k základům, k zemi, k viditelnému, tíha … ryba ve vodě je skvělý symbol

  a modrá je nebe, duch, rozlet, nápad, volnost svoboda, perutě, cvrlikání, zpěv směřující dol a obšťastňující to dole

 11. 12. přesně… tak to mám :-)) nadstavbou se nechávám obšťastňovat

 12. a je mi jedno až se to dole rozpadne, do poslední chvíle nechám ptáčky ať mi cvrlikají píseň lásky do hluchého ucha :-))

 13. 10. lehké myšlenky jako let a stopa po letu ptáků :-)

 14. :-) píseň lásky do hluchého ucha!

  My lidi jsme někdy hluchý. Protože jsme jenom lidi. Achjo, já jsem dost hluchá.
  Co se týče ducha.
  Jsem hluchá.
  Jako mucha.

 15. 15, 10. a plutí, proplouvání ryb – příjemné v proudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *