Šatna je vlevo a pan premiér už čeká v salónku!

Kdo mi to včera večer řekl a co následovalo?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Výštěky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 komentářů u „Šatna je vlevo a pan premiér už čeká v salónku!

 1. Liško,chci tím říci, že nevím, kdo Ti co říkal a co potom následovalo ,-)
  A vůbec, on Ti někdo něco říkal?
  :)))))

 2. [6] Premiér neříkal nic. Teda vlastně říkal, ale já to neslyšela, protože jsem se zrovna svlékala v šatně. Pak už nic neříkal, když jsem za ním šla do toho salónku.
  V paláci to bylo, ještě k tomu!

 3. Néé. Uvaděčka mě poslala do salónku, kde měl premiér úvodní řeč, kterou jsem zmeškala (a přes dav ho neviděla), ale to nevadilo, protože úvodních řečí bylo pak ještě několik … no tak už asi víte, co to mohlo být za akci … ještě kde to bylo … a jak to bylo dál s premiérem … jak se mu líbily moje dlouhé pěkné šatičky …

 4. … no tak to už doprozradím: větu mi řekla uvaděčka; ne, premiér v paláci nebyl v salonku sám a nečekal, až tam přijdu vysvlečená. Byl tam mezi Egyptology a koutkem oka jsem ho nezahlídla a on mě taky ne:

  http://www.ct24.cz…vsem-zajemcum/

  http://www.ceskenoviny.cz…=308051

  http://egyptologie.ff.cuni.cz…105

  Až zas někdo budete odkrývat něco starého, třeba Egypt, nezapomeňte mě pozvat. Pokud to nebude moc smrdět. A premiéra tam nevoďte.

 5. [13]
  Kdepak, byla to tentokrát sladká realita. Na té vernisáži bylo nejlepší, že jsem na ní byla s kamarádkou a mohly jsme nerušeně tři hodiny spolu pohovořit (kromě minut, kdy hovořili jiní řečníci).
  Takže výstavu mohu jedině doporučit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *