A jeden klobouček

VZNIKL NA SEMINÁŘI PANÍ ŠKORPILOVÉ NA PODZIM 2012

plsteni2012b-500

A ta je také autorkou fotografií, jsou z jejích stránek hemžících se nabídkou seminářů.

Doporučuju, atmosféra je příjemná, otevřená, zábavná, činnost také a výsledky nádherně rozmanité. Koupila jsem si materiál ještě na jeden klobouček; černo-červený s trochou bílé mohérové vlny. Všechny jsou z vlny. Mně stačila na můj fialový asi polovina materiálu, co jiným účastnicím – jednak je malý, jednak mám malou hlavu a za třetí je tenký. Nechtěla jsem žádný tlustý humpolácký.

Nosila jsem ho párkrát, během dvou zimních sezón. Minulou už ne, ale práci odvádí stále dobrou – kryje nikoli moji hlavu, ale hlavu violoncella nebo kytary, které mám opřené v práci v rohu. Kdoví, možná si klobouček zase nasadím. Jde ale teď jen k tmavomodrému kabátku a ten, obávám se, už má taky nejlepší za sebou. Něco vymyslíme a nakombinujeme. Možná je čas vyrobit černo-červený, za pomoci improvizovaného vercajku. Howgh.

plsteni2012-a-500

.

1 komentář u „A jeden klobouček

  1. klobouček je super :-))předpokládám že je plstěný… a že jste ho plstily samy. tedy mě se podařilo zplstiti dětské rukavičky k nepoužitelnosti :-) již jsem je vyhodila. dodnes nechápu zásady práce s vlnou. tedy jak ji prát a pečovat o vlněné výrobky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *