Basama s Fousama!

f-unor 075bas-500

Roj prohlásil, že musím upilovat pražec, aby struny ležely níž a dalo se pohodlněji hrát i nahoře na krku. Ještě jsem se neodhodlala to udělat. Radek, co má kapelu, prohlásil, že to není zas tak katastrofální nástroj. A dneska si počkám, co řekne Fousek!

Každopádně mám pěknej popruh, to se musí nechat.

Mám radost, že se dneska sejdu s dalším “člověkem z internetu.” Hurá. Začala jsem psát blog na přelomu roku 2006 a 2007 a sešla jsem se z tohoto zdroje už naživo asi s dvanácti lidmi, řekla bych. Jsem ráda, že pro mě internet není jen anonymní schovávačka. Jo a nesmím zapomenout vzít Pařezovu kytaru s sebou dneska z práce domů, abychom měli s Fouskem každý nástroj. I když u mě se nástrojů najde … mejdany vypadají tak, že jeden fouká na papírovou trumpetu, druhý na ladičku, třetí tříská do bubínku a píská na píšťalku, triangl mám taky, klapací plechovou žabku, štěrchátko, … a violoncello mám radši v práci v naději, že tam si na něj snáz zahraju.

S kým jsem se viděla naživo … Rulisa, Žirafka, Roj, Lenka, Ratka, Pařez, Planetka, dva kluci, co je radši nechám v anonymitě, Kojot a Mirek Fišmeister, Urnull, Dee a ještě jedna jiná Dee, Enkidu, Modona – no jasně!, Helczu znám naživo asi dvacet let a nevěděla jsem, že helcza.blogspot je její blog. A ještě Or! A taky Silverghosta jsem viděla, když už bydleli s Žirafkou. A to by mohli být všichni. Nebo se hlašte.

Tak já poběžím.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co Liška a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

39 komentářů u „Basama s Fousama!

 1. Klepalo se na nebeskou bránu, pak se to tejklo on the otherside, soldáti Fortuny plácali cosi o Šípkové Růžence a s učitelským sborem jsme se vypořádali pomocí dalšího šutru do zdi. Tak nějak to bylo, ne? :-)
  Předposlední metro a poslední autobus jsem taky stihl.

 2. doufám, že jste si to tam všeci patřičně užili

 3. 1
  a to všechno Fousek. Já jsem se jen naučila, kde se na spodní struně hraje G a F a na vedlejší struně C.

  To je dobře, žes stihnul ten autobus.
  Já jsem pak šla zpátky domů mávajíc tou nedopitou flaškou a celou cestu jsem zpívala Vojáci jdou, vojáci jdou!

  Potom jsem se přidala k Sousedovi, který koukal na 50 odstínů šedi, a bylo to 50 odstínů nudy. Nic se tam nedělo, jen dva slabí herci tam pořád čučeli, ten chlap mi připadal zcela nezajímavej. A žádnej sex tam nebyl! Hrozná blbost. Jen občas byly vidět červený provazy, ale ty mě nezajímaj a pro Souseda je to zas tak běžná rekvizita, že se asi taky u filmu nudil. A ve dvě jsme šli spát.
  (Oba s myšlenkou, jak by bylo jednoduchý spát spolu, ale nevím, proč bych to dělala; to bych si asi nadrobila.)

 4. 3.
  Ha! To je nejčastější důvod, proč u mě k sexu nedojde, přestože by mohlo.

 5. 3.-4. co je nejcastejsi duvod? nevim co je nadrobit si…sexem. jestli to bylo dobre predtim bude i potom,ne? :-)

 6. vcera jsem byla v divadle na predstaveni divadla Sklep. Napadlo me pritom, ze by me to urcite bavilo vic na podiu a ze se herci zejmena tancující herečky v mém věku a kyprých tvarů dobře baví….taky me napadlo, ze bych tam klidne sla tancit taky :-) a jeste si vydelat penize.

 7. 5
  Ne, není, velmi často je to strašně fajn v tom okamžiku, ale taky buď přesně víš, nebo přinejmenším tušíš, co by z toho vzešlo později. Někdy stačí jen očekávání nebo pohybnosti u protistrany, obojí je nepříjemné, když to ucítíš, natož když je tio to přímo dáno najevo. A někdy i víš, že by totéž mohlo vzniknout u tebe.

  Ono to “dobré předtím” je mezi mužem a ženou velmi často právě proto, že sex v tom není.

 8. 7: v takovych tech navodech na baleni, co jich je tedka na netu spousta, se tomu rika “padnout u ni do friendzony:” – bere se to jako chybovy stav :-)

 9. 9. taktak, cekani co vede do slepe…. teda nikam.

 10. 7. bud tam napeti je (nebo jednostranne napeti) a pak je to autoerotika. Tu lze protrahovat a opakovat dle libosti. Nebo je to opravdu pratelsky vztah. ten nenarusi sex… si myslim. Po sexu to je stejne jako predtim. Nepotrebovali ho predtim a neptrebuji ho ani potom. Nepritahuji se vzajemne. Kdyz nic jineho neni tak si zbydou.

 11. 5, 11 ratko
  Tím “nadrobit si” myslím zařadit bez přemýšlení do programu sex a pak koukat, co si s tím počneme. Například v případě, že spolu bydlíme v domku a budeme tam bydlet nějakou dobu dál. Nějakou dobu spolu spát? A proč? Aby se Sousedovi po rozchodu ulevilo? A z mé strany proč, když jsem byla důvěrník jeho vztahové situace a podporovala ho a stále na jeho bývalou vyvolenou přijde občas řeč? Spát s někým a ještě se s ním v posteli snad bavit o jeho bývalé lásce, jak on by ji furt chtěl? A proč? O to já nemám zájem u svýho partnera ani u svýho milence. Jen u kamaráda. To ráda vyslechnu a zajímá mě to. Ale od milence ani od partnera mě to fakt nezajímá, to je jeho problém. A pokud chce někoho jinýho, ať laskavě neleze za mnou. A se svěřováním o jiných ženách ať jde za kamarádem. Radši zůstanu právě tím kamarádem.

  11
  Přátelský vztah že jde pořád stejně dál, i když se v něm objeví sex, jo? Tos zažila? Já mám pár kamarádů, se kterými jsem napřed chodila nebo spala. Můžu s nima kamarádit. Ale ne se vídat často. U toho, koho mám ráda, to nejde, protože to u obou příliš oživuje touhu po vztahu. A u toho, s kým jsem nechodila, byl milenec a teď aby byl kamarád – to jde, ale často se vídat ne, protože on (oni) jak jednou s tebou spěj, tak tě testujou už vždycky, jestli by sis zase nedala říct. A mě to moc nepotěšuje, ale dost obtěžuje. Takže je to pak spíš známý než kamarád. Nebo šlus.

  Ty píšeš, jako by sex neznamenal vůbec nic. Třeba někdy neznamená, ale je to naprosto podstatný rozdíl pro ten vztah, jestli sex byl nebo nebyl.
  Když se ti dva kamarádsky sejdou jednou za rok, tak dobrý, ale bavíme se o kamarádství, které trvá a ti dva se vídají často.

 12. Hehe, to by jako přednáška stačilo.

  Hlavně že Rulisa dojela včera autem do metropole, dneska snad už přejela na Prahu 6 a já pokračuju již týdny v narozeninové alkoholové krasojízdě pod heslem “Každý den si udrž zbytkovou promili v krvi až do oběda a večer zase dotankuj.”
  Ovšem nikoli naftu, žejo, Ru :)

 13. Dneska mi vyvstalo mystérium jiné:
  Proč mám džíny dost špinavý a to zejména na stehnech a zejména RŮŽOVĚ?
  Bohužel jsem si toho všimla až pozdě, nikoli ráno.
  Doufám, že Fousek nebo Rulisa budou mít nějaký nápad nebo vzpomínku ze včerejšího večera, která by růžovou příměs na kalhotech mohla objasnit.

 14. Možná ses jen otřela o Rulisina růžového trabanta:-)

 15. Napadl me ruzovy nastroj :-) treba ruzova kytara nebo ruzove čelo….anebo ruzove kalhoty nekoho kdo ti sedel na kline

 16. nebo jsi jela z hospody domů na růžovém jednorožci.

 17. Ruzove?
  to opravdu nevim. Mozna, jaks jsi shodila ten sloupec knih, tak jestli mezi nima nebyla nejaka cervena knihovna poustejici barvu :-)

 18. 21 fousku
  Jakej sloupec knih? ?

  Ad růžová: Kdyby pršelo nebo kdybych si svoji červenou koženou tašku vyválela ve vodě a pak ji hodně vášnivě vsedě tiskla na klíně, tak by mohla vzniknout přesně taková růžová.
  Ale nepršelo, žene? (se ptám – když nevím o knihách, tak nevím možná ani o dešti)

 19. 11
  Ratko, jeden zásadní lapsus: Když mě kamarád nijak nepřitahuje, tak s ním přeci nespím.
  Sex jen proto, že mě svrbí, s chlapem neprovozuju.

  Liško růžová mezi nohama:
  A co ta tvá červená kabelka???

  Ucho vysvětlím, jen co vylezeš ze sprchy. :-D

 20. 17 :-)
  Červenou už nechci víc a černá se mi protiví,
  s tou bílou jsem to přehnala a ta zelená je šílená,
  jen růžová to může být tydydududydydududypdyp…..
  :-)

 21. Ahoj vy tam, mějte se krásně a třeba i rozpustile :) a dejte si něco taky na mě..

 22. Jak ráda bych byla raděi s vámi, než v těch sr….., co jsem.

 23. Aninko! Zrovna si chystáme večeři a myslíme na tebe.
  Což kdybychom si s Liškou v neděli dopoledne udělaly výlet na otočku za Aninkou do Aninína?

 24. To bych ráda Ru a líšo, fakt, jenže ve dvě hod. musím být v divadle s Kristýnkou, a pak už těžko budu mít možnost a je už to domluvený…ŠKODA..
  Ale však víš..chci tam jít i kdybych nemusela, nevím, kdy pak..
  Už jsem měla chodit 2krát až 3krát týdně, ale nemohla jsem, tak aspoň teď ještě.
  Ale moc děkuju, třeba za půl roku bude líp..třeba..
  A jste hodný. Díky..

 25. Zítra jsem měla jít se spolužačkama 40 let od maturity, do včera jsem s tím počítala a těšila se, nejdu..nic by se mnou stejně nebylo.
  Však víš Ru..

 26. Vím. Škoda, že my už zítřek slíbily a domluvily jinde…
  Tak zatím aspoň takhle virtuálně a za půl roku se třeba konečně podaří se zas sejít.

 27. A já stáhla píseň ad kom.8 už třikrát (mp3), ale místo toho je to vždycky jiná, Scar Issue čičo. A víc jich tam není k dispozici. Chm.

  Rulisa je na cestě domů.

 28. Posláno. Kdyby náhodou nepřišla v pořádku, give me shout :-)

 29. Já bych taky někdy zašla na zvířátkovský sraz, jestli teda do lesa za liškama můžou i psi?! Nekoušu a jsem odčervená. Platí na tebe ten mail tady na blogu?

 30. psice,
  jo, platí liska tečka bloguje zavináč seznam

  Vezmeš děti a uděláme mejdan? O velikonocích tu byly čtyři holčičky a už zdárně převzaly mejdanovou štafetu s břinkáním do hudebních nástrojů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *