Liščí vzor č.2

vzor2_kolo_500

 

Jaro přišlo a Lišky si vyjely na výlet na kole.

Dokolečka dokola – jsem je zmnožila:

vzor2_kolo_multi_500

 

Počkejte, já je zkusím ještě pomnožit:

vzor2_kolo_multi-multi_500

 

Snad to příště udělám ještě elegantněji, ne naskládané přes sebe…

 

 

14 komentářů u „Liščí vzor č.2

 1. Já si to TEĎ dala na boční zeď vedle dveří č.2 v práci, do čtverce ve sledu od much po jednu Lišku:
  vlevo nahoře nejmenší mouchy, vpravo nahoře menší mouchy, vlevo dole vzor esíčkový, jak jedou Lišky na kole, a vpravo dole jediná liška, jak jede doprava, do budoucnosti (ne doleva, do minulosti). A nalepila jsem to černobílou páskou s cikcak vzorem, takže to celé “čtyřverší” působí jako hnané do kruhu nebo na mě působí jako svastika, ale budiž.
  Uvidíme, co to způsobí ve feng-šukej pracovního prostoru.

 2. Mně předělávaj pracoviště na větší, takže bourání a zdění za pochodu za provozu, tudíž jakákoli výzdoba či zlepšování fenčurej zatím nepadá v úvahu.
  A pak si tam zas asi pověsím nějaký ty kalendáře s nahejma chlapama, co speciálně pro mě vozí obchoďák od Bernera, aby naši chlapi mohli náležitě prskat a ohrnovat nos nad napomádovanejma svaloušema. A já jim oponovat, že když oni prsatý blondýny s vyholenou, tak já napomádovaný svalouše.
  Jest to povrchní a laciné, ale patří to tak nějak k už tradičním rituálům. :-)

 3. Nojo, dneska v té psotě jsem byla jednu chvíli docela blízko psotníku. Tak psotýlka to večer jistí. :-)

 4. Bourání? A co ty vzorky kamenů, jak jste měli na zdi v patře, nevemou za svý? – Asi ne, to je nahoře, žejo… jestli si to dobře pamatuju.
  A dole co tam bouraj? – Toho jednoho chlapa z tvýho kalendáře vlastně mám v knihovně stočenýho … tyjo, to ho budu muset v rámci feng-šukej vyndat … mám v knihovně i jednoho Steva McQueena s motorkou … on totiž pan Akční Hrdina Skunk vypadal něco mezi Steve McQueenem a Karlem Krylem, jojo.., – totiž NÉÉÉÉ, nebudu vzpomínat a porovnávat, musím jet dál, no. A nemám dopr.prostředek. Dopr, nemám dopr.pr.

 5. …8
  nojo, ale to vy nevíte, co se stalo, když jsem si dala na zeď svůj obrázek černocha – obrázek, co se vytváří tak, že se napřed papír celej začerní uhlem a pak se světlý místa vykrejvaj plastickou gumou. Měly jsme tehdá – samé ženy – dělat hlavu, aby na nás vykoukla z černoty jako překvapení, co to bude. No a hádejte, komu vykouknul sexy mulat, že. Mně.
  Pak jsem ho vyvěsila … jo, bylo to v Břevnově v kuchyni, a to v koutě partnerství a vztahů, jojo.
  No a brazilskej bubeník na sebe nenechal dlouho čekat. Spolu s macatým fešákem, zde na blogu pod krycím jménem Leo, kterej té hlavě byl taky trochu podobnej… protože vypadal dost sexy.
  Hm.

  No.
  Tak radši nebudu vyvěšovat nic, že.
  Protože o “sexuální vztah jen tak” opravdu nemám zájem.
  Ne že bych neměla chuť; ale nemám zájem.

 6. 8
  Vzorky kamenů byly dole, ale v kanceláři, nahoře v patře mám grafické studio. :-))
  Bouralo s ev té dílničce, kudy jsem šly dovnitř. Ubourala se příčka, přistavuje se dozadu novej sklad a starej dostanu já jako rozšíření mého pracoviště. Kancelář zůstává ve vznešené nedotknutelnosti. :-)

  Taky nemám dopr.
  Nevztah se chystá na velkou motodovolenou na okružní cestu kolem Černýho moře. Nadšeně mi o tom povídá. Usmívám se. Co mám dělat jinýho.

 7. Ahoj Liiiš! Tenhle vzor chci na pyžamo! A klidně v něm poběžím k Táboru!:D

 8. Ahoj Lemure!
  Ten vzor není na pyžamu, ale aspoň na triku. To jsem si objednala. A tašku taky. Už ji nosím, hurá. Triko ne, to je mi velký, objednala jsem XL, tak ho někomu dám, až se naskytne nějaký mohutnější milovník lišek.
  Pyžamo by taky nebylo špatný. Nebo ručník.

  Běžet k Táboru – to je skvělej nápad, takovej festival, že lidi si nasaděj liščí ocasy (ne pravé!), vezmou si do batohu kousek zázvoru a běžej k Táboru a kdo tam doběhne… nebo dojede. A v Táboře by byla oslava přeživších.

  Jo a druhá skupinka by byli ježci, ti by se snažili ukořistit pytel. A taky “běž zajíčku, běž za ní, pober jí to koření” by to mohli být zajíčci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *